SUMMER WEEKEND by OFD 2020

 

28 та 29  липня Odessa Fashion Day, за підтримки телеканалу Fashion TV Україна, в черговий раз буде вражати модними показами на SUMMER WEEKEND.

 

Це щорічний літній проєкт, який проводиться під егідою Odessa Fashion Day. Основною метою заходу є презентація круїзних колекцій одягу, взуття та аксесуарів від українських дизайнерів.

Головною модною локацією цього сезону став пляжний комплекс Mantra Beach Club, розташований на самому березі моря.

 

Як розповідають організатори, SUMMER WEEKEND by OFD 2020 покликаний оцінити рівень і якість української моди та підтримати регіонального і національного виробника (дизайнера) одягу у час пандемії. Цей проєкт – не лише покази, а й місце для перспективних знайомств та побудови ділової комунікації у fashion-середовищі.

 

Команда Odessa Fashion Day, орієнтуючись на думку світових експертів, створила умови, за яких українські дизайнери одягу, взуття та аксесуарів можуть професійно заявити про свою діяльність і показати колекції широкому загалу в онлайн-просторі, тим самим підвищивши впізнаваність свого бренду і збільшивши кількість потенційних клієнтів у  майбутньому.

 

28 та 29 липня з 15:00 по 21:00 на головному подіумі сезону в Mantra Beach Club (Аркадія пляж, 15) свої колекції продемонструють 20 дизайнерів з Одеси, Києва, Кременчуга, Миколаїва, Запоріжжя. Увазі гостей будуть представлені бренди одягу для дітей та дорослих, а саме: NOVIKOV,  Chili, SEMENENKO, KEKA, Sophy G, Pavlin Boutique, ПТАШКА РАЙСЬКА, Shablii Dresses, Leo Nova, Гірчиця: Етнодизайн, Valkyria Leona, Allat, TernOva & Jennifer School,  ПАРА SOLO, BIGU, Dreams & Emotions, Elena Bilyk, BERLA, Grand Dresses by Irina Storng.

 

На глядачів чекатимуть захоплюючі спецрепортажі від медіа-партнерів проєкту – телеканалів Fashion TV Україна, GTV і A1, а також усіх ЗМІ, небайдужих до реалізації  проекту.

 

ВАЖЛИВО! З урахуванням ситуації, що склалася в країні і в світі, організаційний комітет проекту з усією ретельністю підходить до роботи команди. Кількість гостей відповідає дозволеним нормам в умовах проведення заходів на відкритому повітрі. Усі відвідувачі зобов'язані проходити температурний скринінг і дотримуватися дистанції не менше двох метрів один від одного. Робоча техніка (інструменти) і поверхні обробляються дезінфікуючими засобами.

 

Цього року SUMMER WEEKEND by Odessa Fashion Day проходить за підтримки некомерційної громадської організації Odessa Fashion Union, Mantra Beach Club та національного телеканалу Fashion TV Україна. Окрема подяка партнерам проекту Емералд Моторс BMW, ZARINA, Vesch, Granddent, Dr.Spiller SkinLab, Make Me Up Studio and School, ART-PODIUM, HAIR & MAKE-UP SCHOOL, Totalite model agency, Mostana Flowers, FIRM.

 

А також медіа-партнерам: Fashion TV Україна, Folga’, JOY, Burda Style, Лиза, НАТАЛИ, Studio of my DREAMS, GLORY magazine, Financoff, SEWING BUSINESS AND FASHION,  Amillidius, GTV, A1, Фаворит, NOVA magazine, Культурометр, WORLD STYLES, KINGDOM MODELS.

 

Проект Odessa Fashion Day — ініціатива щодо впровадження методів захисту і просування вітчизняного виробника в сфері моди на внутрішній ринок Одеси та окремо взятих регіонів. Даний проект є некомерційним.  З 2016-го OFD – офіційний стратегічний партнер Ukrainian Fashion Week.

 

 Всі покази можна відвідати за умови попередньої реєстрації на сайті не пізніше, ніж за три дні до початку заходу: www.ofd.org.ua.

 

 

Розклад показів колекцій

 

28 липня. 15:00-20:00

 

Покази дитячих колекцій:

15:00 - TernOva & Jennifer school; Dreams & Emotions

15:40 - Elena Bilyk; Гірчиця; Етнодизайн

16:20 - Пташка Райська; Bigu

16:40 - Grand Dresses by Irina Strong; Пара Solo

 

Покази дорослих колекцій:

18:00 - Allat; Valkyria Leona

19:00 - Shablii Dresses; Sophy G

 

29 липня. 16:00-20:00

 

Покази дорослих колекцій:

16:00 - Пташка Райська; Гірчиця: Етнодизайн

17:00 - PAVLIN; KEKA; Leo Nova Brand

18:00 - Chili; NOVIKOV

19:00 - CHUPRINA; BERLA

20:30 - SEMENENKO (See Invitation/BMW)

 
0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня вечірня силуету ампір

Ви можете бути впевнені: такого вбрання не буде ні в кого! Довга, розкльошена сукня з рукавами 3...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет короткий з контрастними деталями

Рамкова конструкція: контрастні кокетки, комір, планки пілочок, пояс, ліктьові частини рукавів і...

39.90 грн.

Блузка прямого крою з об’ємними рукавами

Тут принадою для очей є об’ємні рукави, які закінчуються манжетами. Витончений виріз-краплинка...

39.90 грн.