Візьми натхнення із собою! Замовляй Книгу творчих ідей від Burda Style Ukraine

Як втілити свої творчі ідеї? Перше правило - не забути їх! А щоб цього не сталось, редакція Burda Style Ukraine розробила творчий планер, який завжди можна взяти із собою! Щоб не пропустити новинку, заповніть форму попереднього замовлення.

 

Стильна обкладинка

Тверда голландська палітурка, заокруглений кутик сторінок, дві стрічки лясе, вертикальна резинка, яка тримає 192 сторінки.

Наповнення кожної книги однакове, а от колір обкладинки ви можете вибрати на свій смак: насичений бірюзовий (матовий), ніжно персиковий (матовий) або яскраво рожевий (матовий), або ж замовити усі три варіанти. Назва книги та логотип оздоблені золотою фольгою. Формат книги А5. Вартість книги творчих ідей: 270 гривень.
Ви можете перегнялнути відео-презентацію у редакторських блогах на нашій офіційній сторінці у YouTube.

Книга творчих ідей вже у продажу. Оскільки тираж обмежений, ви маєте змогу зробити попереднє замовлення просто зараз!

Форма для замовлення

Творчі планери

Для того щоб майстриням було зручніше працювати, ми розробили 3 творчих планери для швейних, в'язальних та креативних проектів. На цих сторінках ви зможете розмістити ескізи або фото одягу, зробити список необхідних матеріалів для роботи та зафіксувати заміри.

 

 

Натхнення та мотивації

У блокноті крім ваших ідей будуть зберігатись цитати видатних редакторів, дизайнерів та філософів, тому поняття "творча криза" з таким щоденником для вас не існуватиме! Сподіваємось, добірка акварельних ілюстрацій надихатиме вас на нові шедеври. А одну зі сторінок взагалі буде прикрашати ексклюзивна ілюстрація нашої постійної читачки та цитата Енне Бурда.

 

 

 




32
Поділитись:
+ коментувати

32 Коментарі

Втр, 12/09/2017 - 18:02
автор: Надія

Чудова ідея та чудова книга! Обов'язково замовлю!

Суб, 18/11/2017 - 22:47
автор: Таня Зосімова

 Беру собі ніжно персикову!

Срд, 13/09/2017 - 11:08
автор: Анна

Такие интересности вы придумали, круто)))) Можно пожалуйста уточнить стоимость? :)

Срд, 13/09/2017 - 11:11
автор: Руслана Філоненко

Де можна побачити вартість?

Срд, 13/09/2017 - 11:38
автор: Марина

А я хочу ярко розовый!))) Пожалуйста, уточните стоимость или где можно это увидеть (классная идея для подарков!)?

Срд, 13/09/2017 - 12:12
автор: Ольга Карась

Дівчата, книга 270 гривень. Так захопились самою ідеєю, що про вартість вчора забули написати)

Суб, 16/09/2017 - 09:49
автор: Алена

Зробила замовлення, але ніякого підтвердження не отримала. в кабінеті теж замовлення відсутні....

Пон, 25/09/2017 - 14:59
автор: Ольга Карась

На разі замовлення ще не почали обробляти, оскільки книга виходить в продаж наприкінці листопада.

Суб, 23/09/2017 - 12:04
автор: young2love@gmail.com

Доброго дня. Замовила книгу, а як з Вами зв'язатись?

Суб, 23/09/2017 - 15:01
автор: Олена Рапова

Доброго дня!

https://burdastyle.ua/kontakty/

Пон, 25/09/2017 - 15:02
автор: Ольга Карась

Доброго дня, коли замовлення почнуть оброблятись, то з вами зв'яжеться відповідальний із відділу дистрибуції) Орієнтовні дати ми вказали в описі, більш точну інформацію ми повідомимо по e-mail. 

Втр, 03/10/2017 - 15:40
автор: Elena

А який формат книги (А5/А6/А7)?

Втр, 10/10/2017 - 12:17
автор: Ольга Карась

Ми подумали, що найзручнішим буде А5)

Втр, 10/10/2017 - 13:32
автор: Elena

Дякую, я з Вами згодна, чекаю з нетерпінням :)

Пон, 13/11/2017 - 17:53
автор: Александра

На русском языке есть?

 

Чтв, 16/11/2017 - 13:39
автор: Inna Che Чернявская

Хотелось бы на русском! Будут?

Суб, 18/11/2017 - 14:37
автор: Олена Рапова

Книга творчих ідей видається українською, російською поки не планується.

Нед, 19/11/2017 - 18:06
автор: Катерина

Зробила замовлення, а ніякої відповіді. Тоді прочитала коментарі і побачила інформацію, що книга виходить наприкінці листопада. Мене цікавить тоді, а я точно отримаю своє замовлення? Ви б писали, що ваша заява прийнята і буде оброблена в подальшому, а то зовсім не зрозуміло.

Втр, 28/11/2017 - 10:27
автор: Христина

Отримала свою "Книгу творчих ідей", замовляла персикового кольору.... Вона просто нереально красива і цікава, і дуже надихає))) і хотілося б ще відмітити якість кники.. дійсно відмінна якість))) Дякую що створили таку красу)

Нед, 03/12/2017 - 17:36
автор: Алена

Також отримала Книгу...бірюзового кольору - дуже красивого. На цьому моє захоплення і закінчилося... Резинка, яка тримає сторінки - як від трусів - сіра і дуже псує вигляд. Сторінки дешевого паперу, тексти невиразно надруковані...дуже-дуже дорого для такої якості виконання... На подарунок не підійде - залишу собі. Для порівняння - в книгарнях можна знайти за 200грн. досконалі і прекрасної якості аналогічні нотатники..

Срд, 06/12/2017 - 16:03
автор: Ольга Карась

Алена,  відверто кажучи, бірюзовий не мій фаворит взагалі, але блокнот у цьому кольорі вийшов гарний. Що до іншого, хочу пояснити. Щільність  та шорсткість паперу обрана відповідно до основних вимог блокноту: малюнку ескізів, записів, а е в цьому випадку офсетний друк трохи тьмянить колір, бо фарба гарно просочується папір. Ілюстрації від самого початку не могли бути надто яскравими, адже для цього потрібно було б використати глянець, на якому не можливо було б робити замальовки. Інші рішення зробили б блокнот, ще дорожчим. Резинка та інші елементи із асортименту типографії найкращі, обрані мною особисто.
А що до порівння, я не знайшла подібного планера зручного для в'язання та шиття водночас тим більше за зазначену вами вартість.

 

Срд, 06/12/2017 - 15:04
автор: Ольга Карась

Христино, дякуємо за відгук в цю працю вкладено справді багато натхнення та любові!

Втр, 26/12/2017 - 12:12
автор: Марина

Скажите пожалуйста, примерно сколько нужно ждать ответа-звонка после того, как оформила заявку? Т к уже отправила, ответа пока не было.

Срд, 27/12/2017 - 10:56
автор: Ольга Карась

Заявка принимается, автоматически, а обрабатывается менеджером в порядке очереди. Думаю, стоит немного подождать, поскольку перед праздниками всегда нагрузка на менеджеров по отправкам двойная.

Суб, 13/01/2018 - 19:15
автор: Ролана

Здравствуйте! Я заполнила форму еще 22 декабря, но со мной никто не вышел на связь. Я нашла ващ блокнот в книжном интернет магазине, отсюад вопрос - как можно узнать подробности о состоянии заявки, что я подавала у вас на сайте? И есть ли возможность отказаться от заказа?

Втр, 16/01/2018 - 12:20
автор: Ольга Карась

Добрый день, Ролана, очень удивлена ситуацией. Разумеется, заказ отменим, информацию по этому поводу отправила вам на почту, указанную в профиле.
 

Втр, 16/01/2018 - 13:03
автор: Лорка

Мої діти замовили для мене блокнот як подарунок під ялинку. Через тиждень замовлення підтвердили. Досі чекаю..... Вже більше трьох тижнів минуло. Дітей заспокоюю, мовляв Новий рік, багато замовлень, але тепер вони змушені мене заспокоювати, бо я так і залишилася без подарунка.... Дівчата, чому так?((
П. С. Знайшли дату заповнення форми - 14 грудня....

Втр, 16/01/2018 - 15:18
автор: Ольга Карась

Лоро, що до вашого замовлення давайте улагодимо питання особисто через електронну пошту. Я надіслала усю інформацію, що мені вдалось з'ясувати. Мені дуже шкода, що подаруночок так затримався!

Відгукніться будь-ласка ті, в кого схожа ситуація із Книгою творчих ідей на мою електронну скриньку o.yurieva@burda.ua
Перед святами справді був великий потік замовлень, але згідно звіту в все було доставлено. Для нас важливо з'ясувати в чому полягає причина. Найближчим часом ми це з'ясуємо та повідомимо через коментар.

Пон, 22/01/2018 - 10:26
автор: Лорка

Щиро дякую всім причетним до швидкого вирішення питання! Я отримала свою книгу і не можу випустити її з рук. Яка ж вона гарна!!! Дівчата-редакція, ви створили дуже необхідну річ, про яку можна було тільки мріяти! Дякую-дякую-дякую!!!

Пон, 12/03/2018 - 11:49
автор: Катерина

Ольго, вітаю!

Скажіть, будь-ласка, чи можна через форму-замовлення на сайті придбати книгу "BURDA. Практика шитья" - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7D4r5nkSsC2JimLduwdzZ1u-HB6dh....

Чи змінилася її вартість? 

Дякую!

Втр, 13/03/2018 - 18:09
автор: elena_dovganuk@yahoo.com

Доброго дня! 
Чи можливо ще замовити книгу? Відправила сьогодні бланк замовлення і хотіла б уточнити які мої наступні дії.

Дякую.

Пон, 20/08/2018 - 14:53
автор: Кушнир Александра

Шикарный блокнот. 

Заказала себе ярко-розовый. Все как я хотела. Красивые акварельные иллюстрации. Есть листы для проектов. как по шитью, так и по вязанию. Просто супер. Не хватало конвертика для наклеек ( я приклеела). Очень рекомендую

Цей блок не удаляти.

Сукня А-силуету з кишенями у швах

Вдалий крій у формі трапеції, що витончено обігрує фігуру, плюс яскравий малюнок – у цю сукню так...

27.95грн.

Туніка силуету ампір з V-подібним вирізом

Бордова туніка силуету ампір з V-подібним вирізом делікатно приховує живіт і стегна і при цьому...

27.95грн.