0

Яскраві модні покази на Berdyansk Fashion Day

 

9-10 серпня у Бердянську відбулася яскрава подія модного літа - 6 сезон Berdyansk Fashion Day. В якості почесного гостя захід відвідала головний редактор журналу Burdastyle Світлана Кононенко.

 

Засновниця Berdyansk Fashion Day, голова організаційного комітету Гаяне Вардікян розповіла про особливості 6-го сезону: «Вперше Berdyansk Fashion Day проходить два дні. Заявок на участь із кожним сезоном ми отримуємо все більше, ми відбираємо найкраще, щоб гості модних показів змогли побачити стильні та оригінальні колекції від відомих дизайнерів з усієї України. І, звичайно ж, ми даємо «зелене світло» талановитим дизайнерам початківцям. Незважаючи на те, що їхні імена ще не відомі широкому загалу, лінії одягу, які вони створюють, заслуговують на увагу завдяки яскравим, незвичайним і незабутнім образам. В цілому, шостий сезон Berdyansk Fashion Day показав колекції, що відрізняються між собою за стилістикою, концепцією одягу, технікою роботи з тканинами. Це було цікаве і захопливе шоу».

 

Відкрив перший день показів дизайнер із Харкова Роман Вільд. Колекція «Monstera» створена за мотивами науково-фантастичних романів, де головні герої - прибульці з іншої планети, які опинилися з різних причин на Землі.

 

 

Колекцію «Міфічний світ» представила дизайнер Людмила Міхєєва. В основі лінії одягу - давньослов'янська міфологія з казковими покровителями полів, лісів та річок. У колекції використовуються натуральні матеріали спокійних відтінків. Оздоблення виконане плетінням з ниток в техніці макраме. Взуття виготовлене вручну. Головні убори стилізовані для кожного образу.

 

 

Дизайнер з Харкова Ельміра Заманова представила колекцію «The sensitive armor» («Чутлива броня»). Вона символізує силу духу, сексуальність, щирість і поєднує в собі шик із мінімалізмом, «обладунки» з одягу із прозорою і легкою тканиною. Посил колекції: «Я відкрита світу, але мій меч завжди зі мною».

 

 

Дизайнерка Ірина Картамишева з Бердянська представила колекцію довгих напівпрозорих суконь, ніжних і романтичних, сплетених із ажурних мережив. Вони облягають фігуру і доповнені тонким шифоном, що розвівається на вітрі.

 

 

Дизайнери з Полтави та Запоріжжя, Христина Макаренко і Олена Четвертак, показали сучасні яскраві сукні в етнічному стилі з натурального льону і сумки, плетені з паперової лози. Такі еко-сумки від Олени Четвертак будь-якої форми та кольору - абсолютний тренд майбутнього сезону. На сукнях і сумках відтворений Петриківський розпис.

 

 

Другий день показів відкрила запорізька дизайнерка Світлана Іваннікова з колекцією «Lightness of а butterfly» («Легкість метелика»). Колекція присвячена різній та багатогранній жінці. Жіночність, яка є в кожній представниці прекрасної статі, розкрита в ключових акцентах одягу: принтованих тканинах, ручній вишивці, мереживі та бахромі.

 

 

Група дизайнерів з Харкова - Анастасія Ажімова, Ксенія Бабич, Вікторія Кононенко, Марина Лобко, Єлизавета Можаєва та Христина Нотченко - презентувала колекцію чоловічого одягу «Навколо світу за 16 тижнів». Джерелом натхнення стали мегаполіси з різних континентів, які поєднують в собі різноманіття культури, клімату і менталітету жителів.

 

 

Дизайнерка Ольга Железняк з Харкова представила колекцію ділового одягу для жінок в розмірі + size «Work in progress». Моделі «plus size», до речі, вперше вийшли на подіум і показали стильні офісні костюми.

 

 

Закрила шостий сезон Berdyansk Fashion колекція від хедлайнера - дизайнера Лідії Захарченко. «На світанку» - це круїзна колекція, яка несе в собі ідею свіжого літнього світанку, початку нового дня, наповненого спокоєм і надіями. Це відображається в легкому крої та пастельних відтінках натуральних тканин (частина з них забарвлена цибулевим лушпинням). Колекція «На світанку» створена для людини, яка відчуває трепет від споглядання перших променів сонця.

 

 

BRDFD знову зібрав численних гостей, журналістів профільних видань, блогерів з усієї України, клієнтів модних будинків і брендів, представників творчої еліти, бізнесу, фотографів, стилістів, фахівців beauty-індустрії та всіх, хто любить моду!

 

Фото : Едуард Панов , Богдан Желязков, Роман Романов.

 
0
Поділитись:

Хіт продажу