Як виконати обшивну петлю в рамку

Бездоганно виконані петлі на одязі демонструють рівень професіоналізму, з яким пошита річ. Окрім звичайних петель, які виконуються обметувальними стібками, існує ще один їх вид, який гідно прикрасить ваше пальто або жакет. Це обшивні петлі в рамку.

 

Пальто 102 Burda 8/2013

 

Виконання обшивних петель потребує зусиль і уваги, але результат того вартий. Правильно і акуратно зроблені петлі в рамку мають дуже професійний вигляд. Щоб все вийшло без помилок, радимо дотримуватися наступних правил:

 

  • точно наносіть розмітку
  • виконуйте роботу акуратно, тому що виправляти потім буде складно
  • спочатку зробіть декілька пробних петель на клапті тканини, з якої шиєте річ
  • щоб усі петлі виробу були однаковими, виконуйте відразу на всіх них кожен черговий крок роботи і лише потім переходьте до наступного

 

Так шиють обшивну петлю в рамку

1. Петлю виконують біля краю борта до етапу пришивання підборта або його заметування на виворітний бік. Основну тканину необхідно зміцнити прокладкою флізелін. Для обшивки кожної петлі вам знадобиться коса бейка шириною бл. 6 см і на 4 см довша за петлю в готовому вигляді. М'яким олівцем розмітьте петлю на виворітному боці тканини, укріпленої прокладкою. Потім зметувальними стібками переведіть цю розмітку на лицьовий бік тканини. Косу бейку приколіть зверху розмітки лицьовим боком до лицьового боку.

 

 

2. З виворітного боку виробу навколо розмітки для петлі прокладіть строчку дрібними стібками.

 


Важливо: відстань між наметувальною лінією і лінією строчки дорівнює ширині обшивки.


 

 

3. Наметування видаліть. Між строчками зробіть проріз, надсічіть в кутки навскоси впритул до строчок, щоб вийшли маленькі трикутнички.

 

 

4. Бейку витягніть через проріз на виворітний бік.

 

 

5. Якщо тканина товста, то припуски швів розпрасуйте; якщо тканина тонка, припуски швів запрасуйте на обшивку. Обшивку розправте і приметайте до обох коротких боків петлі. Висота зметувальних стібків не повинна перевищувати ширину петлі.

 

 

6. Обшивку складіть з обох боків так, щоб згини поєдналися встик точно в середині петлі. Згини обшивки з'єднайте косими зметувальними стібками.

 

 

7. Припрасуйте. З лицьового боку тканини прошийте обшивку вручну точно в шов дрібними стібками шва «назад голку» або відстрочіть її на швейній машині.

 

 

8. Зметувальні стібки видаліть. Маленькі трикутнички на кінцях петлі настрочіть на обшивку.

 

 

9. Підборт відверніть на петлю. Кінці петлі розмітьте шпильками. Підборт проріжте, надсічіть в кутки навскоси відповідно до ширини обшивки. Краї прорізу підверніть і пришийте до обшивки вручну.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Туника с оригинальной спинкой

Любите образы в стиле пэчворк, но пугает кропотливая работа? Нет проблем: воздушная туника с...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Блуза прямого крою без коміра

Простий крій ідеальний для моделей з краватковим принтом. Кращий тому доказ - пряма блузка...

39.90 грн.

Шазюбль А-силуету з суцільнокроєним коміром

Якщо налетить прохолодний вітерець, креповий шазюбль А-силуету, з суцільнокроєним стоячим коміром...

39.90 грн.