0

Чорна сукня з колекції Ports 1961

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 29.07.2023
8
Поділитись:

Опис


Вітаю!

Чорна сукня для тематичної зустрічі київського клубу "Fashion Capital.UA"

Сукня цікава в роботі, і вигляд має не звичний. Шиється не так складно, як може здатися. Якщо просто читати інструкцію, то не зрозуміло взагалі нічого, але якщо виконувати те що написано, вийде чудова сукня.

Корегувань взагалі ніяких не робила, бо її навіть приміряти ніяк, майже до самого кінця роботи. 

Давно мріяла про цю сукню, в іншому кольорі навіть не уявляла.

Легка костюмна тканина, і шовкова підкладка.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Неймовірно ефектна сукня і дуже тобі пасує, Надю! Це одна з тих моделей, які не дають спокою, але лякають складністю. Я навіть інструкцію пару разів читала)

Я боюся не так технологічної складності пошиття, як проблем із посадкою. Читала, що приміряти в процесі неможливо, хіба що повністю зметати всю сукню відразу.

Дякую, Олено)) Так, я відзначила цей момент, приміряти не можна, майже до самого кінця. В якийсь момент навіть почала хвилюватися, хоч би влізти в неї. Я рідко роблю якісь коригування, мені викрійки Бурда гарно підходять. І ця сукня, як для такої конструкції, вважаю сіла не погано. А ще вона дуже зручна. Шиється не так складно, як здається. Найскладніше для мене це викроїти в розворот тканини, і не переплутати ніякі деталі, а потім ще повторити це з підкладкою, я таке не люблю. А деталей тут всього 8, я навіть здивувалась, що так мало.

Чудово виглядаєш, сукня сіла ідеально)))!Який ти брала розмір за табл. (всі основні мірки співпали?)Круто!  

Дякую)) Шила свій розмір, 38, все майже співпадає

Вау! Надю, Ви втілили мою давню мрію і, так, ця сукня має бути лише в чорному кольорі! Вам дуже пасує! Браво!)

Дякую)))))) Дуже приємно!

Дуже гарна Ви  і сукня ! ..Вона  поза часу  !!!

Вищій класс!

Дякую)))

Хіт продажу

№ викрійки 105 C
69.9грн