0

Вінтажна блузка зі складками Burda Moden 5/1959

  • автор: Олена Рапова
  • дата: 30.08.2020
8
Поділитись:

Опис


Модель, яка зачепила з першого погляду на неї - абсолютно "моя" блузка. Дуже хотіла її пошити і задоволена результатом.

Тканина - батист, витрата як в журналі: близько півтора метри, залишилися клапті. Шила свій 38-й розмір без змін. 

На фото: ми з сестрою та дітьми покаталися по Дніпру, відпочили і для блузки влаштували фотосесію)

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Замечательная блузочка! Очень интересная модель на основе которой можно целый базовый гардероб на лето создать! Странно, что я ее пропустила в журнале... ;))))

Дякую, Марино! Таку яскраву модель неможливо було пропустити)

Ретро-ретро-ретро - неисчерпаемый кладез для современного гардероба)))
Ну, а нам с Вами Елена, большущим любительницам ретро - это всегда повод пошить себе что-то новенькое)))
И девушки, и блузочка, и яхта, и фотосессия, и наш любимый Днепр - всё просто супер!!!

Дуже красиво! Гарна блузка, і вишукана і невимушена водночас. Вдало підібрали колір тканини. А фото на Дніпрі додають надзвичайного шарму і Вам і блузці і довершують образ:-)

Дякую, Оксано! Я знала, що моя блузка буде не рожевою, як в журналі. І дуже зраділа, знайшовши в інтернет-магазині батист прекрасного червоно-коричневого відтінку, так звана "червона цегла". Люблю відтінки теракоти. На Дніпрі виходять надзвичайно красиві фотосесії!

Катерино, дуже дякую за коментар! Моделі ретро - це любов) А на фоні Дніпра будь-яка модель має ще яскравіший вигляд!

Модель наче створена для вас , цілком у вашому стилі .Все подобається,і колір блузки і як бездоганно пошито,бо щоб складочки лягли рівно і симетрично ,то треба було докласти зусиль.І бейка і планочки під застібку-все ідеально

Дякую, Тетяно, за такий приємний коментар! Я дуже задоволена блузкою)

Хіт продажу

№ викрійки 105 C
69.9грн