0
Акція 1+1=3

Жовта сукня - 2016/12, 107

  • автор: Antonina
  • дата: 04.08.2019
13
Поділитись:

Опис


Привіт, колежанки по хоббі :) 

Сьогодні хочу показати вам своє платтячко пошите кілька місяців тому. Розкроїла його і не починала шити десь місяць - не знала як шити оті защипи і не могла наважитись. Потім як наважилась сукня пошилась дуже швидко - очі бояться, а руки роблять. Тканина - важкий візкозний креп, дуже хорошої якості. Спочатку як тканина тільки приїхала мені навіть здалось, що вона занадто важка і буде виглядати як заслона. Однак пізніше я все-таки вирішила спробувати. 

Сукня повністю пошита за викрійкою, єдина зміна - моя довжина трішки довша, ніж в оригіналі. Дуже стильно мені ця сукня виглядає з чорними сандалями на товстих підборах, але, нажаль, фото такого не маю. Колір сукні в житті ближчий до журнального варіанту. 

Це все, що можу сказати про цю сукню. З суб"єктивного - почуваюсь у ній грайливою дівчинкою, поділ сукні приємно колишеться під час ходи. Ще мені здаєтсья, що цю сукню ні в якому разі не можна стилізувати пояском, от втрачає вона тоді свою "волю" і грайливість. 

Вдалих швейних проектів вам! 

Тоня

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Антоніно, яка гарна фотосесія! Ви дійсно, як дівчинка, просто сяєте в цій сонячній сукні. Пошито бездоганно, складочка до складочки.

Дякую дуже! Шити завжди стараюсь якнайакуратніше, бо потім кожна недосконалість мучить мою душу перфекціоніста )) 

Как же это красиво, Тонечка! Волшебное платье! Вы такая хрупкая, нежная как диковенный цветочек:)))

Велике дякую за добрі слова! :)

Тоня,получилось очень прелестное платье!Красиво играет этот объем,а складочки-просто ювелирно)))Образ французский))

Дякую дуже! :) 

Ця модель ніби створена для вас , так вона вам пасує .І крій , і колір все робить вас в цій сукні тендітною іромантичною

Дякую, мені дуже приємно!

Дуже дякую, надзвичайно приємно! :)

Дуже гарна сукня! І Ви в ній дуже гарні!!! Антоніно, пошито бездоганно, дарма Ви боялися тих защипів!)

Щиро дякую! Очі бояться, а руки роблять :)

Ця сукня неймовірно личить вам! Розкажіть, будь ласка, як обробляли зріз воланів на грудях?

Дякую дуже! Волан обробляла наступним чином - запрасувала всередину припуски по краю волану (~0,5 см), потім по запрасованому краю обшила вузеньким і густим зигзагом. Зигзаг у мене був не стандартний, а такий скошений трохи. Після цього обрізала припуск акуратно якнайближче до шву.