Опуклі сідниці: як виправити викрійку спідниці та сукні

Красиві жіночні форми потребують акуратної посадки виробу по фігурі. Найкраще подбати про це ще на етапі підготування викрійки спідниці чи сукні. І ми покажемо, як це робиться.

 

Спідниця Burda 4/2020#106 A

 

Спочатку необхідно подовжити спинку по лінії середини. Обв'яжіть талію цупкою стрічкою і виміряйте відстань від стрічки до підлоги по боку і середині спинки. Від довжини по боку відніміть 1 см і подовжте викрійку на різницю цих довжин.

 

Як виправити викрійку спідниці

На викрійці заднього полотнища накресліть на відстані бл. 16 см нижче талії горизонтальну допоміжну лінію і точно між боковим зрізом і виточкою вертикальну допоміжну лінію.

 

Спідниця-олівець: 25 способів представити фігуру якнайкраще

 

 

Розріжте викрійку по горизонтальній лінії від лінії середини до бокового зрізу і по вертикальній лінії зверху до горизонтального розрізу. На ділянці від середньої лінії до вертикального розрізу рівномірно додайте потрібну довжину.

 

Три способи виправлення посадки брюк на опуклих сідницях

 

Від вертикального розрізу до бокового зрізу припуск має форму клину, а краї вертикального розрізу дещо розсунулися в боки. Вийшла необхідна для опуклих сідниць друга виточка. Вона в жодному разі не має бути довшою або ширшою за вже наявні на викрійці виточки. За необхідності виточку трохи вкоротіть.

 

 

Якщо буде потрібно, зменште створ виточки і компенсуйте надлишок ширини біля бокового зрізу.

 

Як виправити викрійку сукні

Накресліть дві допоміжні лінії - горизонтальну на бл. 16 см нижче талії і вертикальну паралельно лінії середини (відстань від лінії середини = 1/8 мірки обхвату стегон плюс 3 см).

 

10 популярних архівних моделей суконь BURDA, які варто пошити і сьогодні

 

 

Розріжте викрійку по горизонтальній лінії від лінії середини до бокового зрізу і по вертикальній лінії знизу до горизонтального розрізу.

 

На ділянці від лінії середини до вертикального розрізу рівномірно додайте потрібну довжину, далі припуск має форму клину. В результаті краї вертикального розрізу розсунулися. Виміряйте відстань між краями і, відповідно, зменште ширину біля бокового зрізу.

 

Коригування викрійки на опуклий живіт

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня максі вечірня з відкритою спиною

Вечірні сукні прямого крою з американськими проймами. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня трикотажна з оригінальними широкими рукавами

У сукні з оригінальним дизайном ви без зусиль знайдете собі вірних шанувальників. І...

39.90 грн.

Пончо простого крою з шерстяного полотна

Відмінний проект на вечір: пончо з V-подібним вирізом і вистроченими краями буде готове...

39.90 грн.