Розбираємось у шкіряних матеріалах

 Шкіра - чудовий натуральний матеріал, який добре облягає фігуру, ніжний і в той же час міцний, благородний і по-справжньому «крутий». Ми представляємо найактуальніші на сьогоднішній день види цього матеріалу.

 

 

 (вид шкіри зверху вниз)

 

Дублена шкіра

Це шкіра з шорсткою, оксамитовою поверхнею, м'яка і тепла на дотик, наприклад велюрова або нубукова. Велюрова шкіра - насправді це виворітний бік гладенької шкіри, а нубукова - це міцна шкіра з відшліфованим лицьовим (мерейним) боком.

 

Гладка шкіра

Її ще називають шкіра наппа. У цій шкірі бік з міздрою лицьовий. Пігментована гладка шкіра крім кольору має зверху додаткове покриття (top coat), за рахунок якого стає більш жорсткою. У анілінової шкіри це покриття відсутнє, що робить її більш піддатливою і одночасно більш вразливою. Анілінова шкіра відноситься до преміум класу.

 


При роботі зі шкірою використовуйте лише призначені для цього голки, налаштуйте швейну машину на довгий стібок (2,5-3 мм). В процесі шиття підкладіть під лапку лист шовкового паперу або використовуйте тефлонову лапку для шкіри. Припуски швів фіксуйте спеціальним клеєм. Для з'єднання деталей зі шкіри замість шпильок візьміть матований скотч.


 

Шкіра риб

Це ексклюзивний вид шкіри, його отримують від зубатки, акули, лосося, коропа, тріски, наваги, осетра або ската. Для шкіри всіх риб, крім ската, характерна луската поверхня. У ската структура шкіри ніжно-бісерна. Шкіра риб тонше волової шкіри, вважається дуже еластичною і неймовірно міцною на розрив.

 

Шкіра страуса

Головною ознакою цієї шкіри є типові шишечки. До речі, інтервали між ними можуть розповісти про вік птиці: чим старший страус, тим більші інтервали. Шкіра страуса дуже м'яка і витривала під час використання, тому вона йде на виробництво дорогих сумок і поясів.

 

 (вид шкіри зверху вниз)

 

Шкіра з принтами

Альтернатива натуральній шкірі рептилій. Світла гладка шкіра, на яку візерунок наноситься чорнильним струменем або способом набивання. Крім «зміїного» принта, існує великий вибір різноманітних візерунків - аж до квіткових.

 

Тиснена шкіра

Найчастіше тисненням за допомогою металевого валика або штампа надають звичайній шкірі вигляду, характерного для екзотичних тварин, наприклад, крокодила або страуса. Результат настільки хороший, що навіть фахівці не завжди можуть відрізнити їх справжню шкіру від «підробки». В процесі тиснення відбувається і фарбування шкіри.

 

Шкіра металік

Блискучого вигляду їй додає металева фольга, якою покривають гладкий бік шкіри. Або верхній шар, так званий top coat, обробляється металевими пігментами, які створюють бажаний ефект.

 

Лакована шкіра

За основу береться дуже рівна, без рубців, шкіра. Її покривають блискучим лаком або обтягують гладкою, немов дзеркало, плівкою. Виходить супермодний матеріал для взуття і таких аксесуарів, як гаманці і пояси.

 

 

Порада: оновити блиск лакованої шкіри допоможе засіб для полірування меблів

 

Свиняча шкіра

Характерна (завдяки структурі зі щетиною) мерейна шкіра відмінно підходить для одягу. Легка і не занадто тепла, вона комфортніша від інших видів шкіри.

 

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

  Дякую за статтю! Цікаво дізнатись про різні види шкіри. 

Хіт продажу

Брюки марлен на широкому поясі

Білосніжні брюки в стилі Марлен із широким поясом і класичними складками фантастично видовжують...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Жилет класичного крою з прорізними кишенями з листочками

Давно і невиправдано забуті жилети надають особливого шарму. Зіграйте на контрасті: чіткі лінії,...

39.90 грн.

Блузка з укороченими рукавами реглан

Блузка кремового відтінку з укороченими рукавами крою реглан виконана з м’якої поліестерової...

39.90 грн.