Розпис тканини. Виготовляємо батик самостійно

Розпис тканини дуже копітка та творча робота. Тому викладачі нашої Академії розробили авторський майстер-клас по розпису бавовняних виробів. Ми також зібрали дуже цікаву інформацію, що може доповнити отримані вами знання.

 

Білу тканину (бавовняну або лляне полотно) можна пофарбувати. Перед розкроєм її необхідно випрати – у цьому разі готова модель уже зсідатиметься і при фарбуванні набуде рівномірного кольору.

У продажу є фарби для текстилю різних кольорів, наприклад, від DEKA чи Simplicol, які можна змішувати, створюючи будь-які відтінки. Що довше ви триматимете модель у розчині фарби, то інтенсивнішим буде колір. Якщо вам треба пофарбувати кілька моделей, то краще зробити це у пральній машині. Для фарбування однієї чи двох моделей можна використати пластикове відро. Перед фарбуванням обов'язково прочитайте інструкцію виробника. Щоб під час роботи захистити руки та довколишні поверхні від фарби, працюйте в гумових рукавичках, а навколо робочого місця постеліть старі газети чи пластикову плівку.

 

 

Для отримання ефекту омбре занурте всю модель у розчин фарби спочатку приблизно на 1 хвилину, вийміть із розчину та дайте фарбі стекти. Потім знову опустіть модель у фарбу (приблизно на 2 хвилини), але не повністю. Продовжуйте робити це доти, доки не дійдете до нижнього краю моделі.

 

Для виготовлення батика обмотайте шнуром ті місця, які ви хочете залишити незабарвленими. Для батика у формі круга захопіть трьома пучками відповідну ділянку тканини (висота тканинного виступу близько 15 см) і зв'яжіть її. Зв'язану ділянку повністю опустіть у фарбу на 1 хвилину, вийміть, дайте фарбі стекти. Потім опустіть на 2 хвилини, але не на всю довжину тканинного виступу і так далі. Зрештою інтенсивніше круг буде забарвлений у центрі. Рюкзак занурюйте у фарбу в такий спосіб: спочатку верхній край, потім середину і наприкінці нижню частину. Не забувайте кожного разу давати фарбі стекти.

0
Поділитись:

Хіт продажу

Туніка і топ силуету ампір

Прекрасний дует - прозора туніка і однотонний топ на вузьких бретелях! Глибокий V-подібний виріз...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня з хвилеподібним вирізом горловини

Скроєне по фігурі жакардове плаття повністю закрите спереду за рахунок хвилеподібного вирізу...

49.9 грн.

Спідниця плісе з запахом

Спідниця плісе із запахом на кокетці. Вигадливий візерунок на спідниці сяє в тон топу. ...

49.9 грн.