0
Акція 1+1=3

Трикотажні полотна з еластановим волокном

У наших журналах багато моделей, розроблених спеціально під певний вид полотна, а саме трикотаж. Це означає, що для того щоб отримати бажаний результат при посадці моделі, потрібно обрати лише вказаний в описі вид тканини. Для сукні без рукавів з пуловером рекомендовано використовувати тільки полотна, що розтягуються в поперечному напрямі, або біеластичні тканини/трикотажні полотна. Ця стаття стане  в пригоді при роботі з трикотажнимии полотнами.

 

 

При розкроюванні зверніть увагу на напрям петельного стовпчика: у готових трикотажних полотен, як і у в'язаних вручну, він вертикальний. Пруги зароблені вздовж полотна. Стрілка напряму поздовжньої нитки на кожній деталі паперової викрійки тут показує напрям петельного стовпчика.

 

Для тонкого трикотажу використовується спеціальна голка Microtex (№ 60 або № 70).

Деталі крою зшиваються вузькою зигзагоподібною строчкою (довжина стібка – близько 3 мм, ширина стібка – 0,5–1 мм) або спеціальною еластичною строчкою (див. інструкцію до вашої швейної машини). Звісно, ідеально підходить оверлок.

 

На деталі крою з дуже м'яких полотен із великими петлями зверху ліній швів припрасовується коса бейка шириною близько 1 см з флізеліну G 785 або готова коса бейка з тонкого клейового флізеліну (Vlieseline Formband).

 

Припуски швів і зрізи обметуються широкою зигзагоподібною або оверлочною строчкою. При цьому, якщо зріз розтягується, можна прихопити міцну нитку для шиття. Потім край стягується на нитку до потрібної довжини та припрасовується.

Якщо зріз закручується, прокладіть еластичну строчку на відстані близько 5 мм від нього.

 

Підгин настрочується подвійною голкою = 2 верхні нитки й 1 нижня (з лицьового боку – 2 паралельні прямі строчки, з виворотного боку – еластична зигзагоподібна строчка).

0
Поділитись: