0

Поради по розкрою підкладки для жакета та пальта

Підкладкові тканини кроять по тим же самим викрійкам, що і основну, але за вирахуванням ширини підбортів / обшивки.

 

Для цього деталі викрійки розріжте по лінії, маркованій «підборт» або «підкладка». Або, якщо лінії, марковані таким чином, на викрійці не накреслені, відверніть назовні суцільнокроєний підборт по лінії згину і накладіть на відповідні деталі паперової викрійки так, щоб зрізи бортів сумістилися, а викрійки обшивок накладіть так, щоб сумістилися зрізи горловин. Внутрішні зрізи підбортів і обшивок переведіть на деталі викрійки (1) і розріжте деталі по цих лініях.

 

Якщо модель має односторонню шліцу, то підкладка викроюється без обшивки для шліци чи припуску під шліцу. Для цього на деталях паперової викрійки припуски по краях шліци відверніть на виворітний бік або відріжте по лінії, маркованій «суміщення / згин».

 


ВАЖЛИВО: якщо ви хочете також пришити підгин низу підкладки на швейній машині (промисловий спосіб), то накресліть припуск на підгин низу на пілочці підкладки наступним чином: біля зрізу борта відкладіть 4 см і поставте позначку, біля бокового шва - 1,5 см і також поставте позначку. З'єднайте ці мітки м'якою дугою (2). Якщо спереду на моделі будуть виконуватися рельєфні шви, то середню і бокову частини пілочки викроїть спочатку з припусками на підгин  низу 4 см, а потім, після виконання рельєфних швів, зріжте припуск на підгин низу до потрібної ширини.


 

Для складки на вільне облягання на спинці дайте припуск на середній шов спинки шириною 3 см або пришпильте викрійку спинки на підкладкову тканину на відстані біля 2 см від згину.

 

Викроїть підкладку з припусками на шви шириною 1,5 см по всіх зрізах, включаючи припуски на підгин низу виробу і рукавів.

 

0
Поділитись: