Припуски на шви

Однакові припуски на шви полегшують подальшу роботу, адже в цьому разі при суміщенні зрізів тканин співпадуть і лінії швів і вам не доведеться при кожному стібку перевіряти, чи співпадають лінії шва. Тому при розкроюванні намічайте навколо деталей викрійки на тканині припуски на шви і підгин, використовуючи масштабну лінійку та кравецьку крейду.

 

 

 

 

 

 

 

 

Дотримуйтеся правила: 1,5–2 см – припуски на бокові та плечові шви, на шов по талії, на середній шов і на поздовжні шви рукавів; 1–1,5 см – припуски по проймах і окатах рукавів, по горловині, лініях пришивання підбортів і обшивок, деталях коміра і всіх інших зрізах, які чисто шиються; 2–5 см – припуски на підгин.

 

Дуже швидко і легко можна нанести на тканину лінії припусків за допомогою копіювального пристрою Вurda із двома коліщатками

На одному коліщатку закріплений утримувач із крейдою. При пересуванні коліщатка на тканині залишається крейдяний слід. Коліщатко із крейдою можна встановлювати на відстані 1 см, 1,5 см, 2,5 см і 4 см. Коли ви обводите викрійку вздовж країв першим коліщатком, коліщатко із крейдою одночасно креслить на тканині лінію припуску на шви.

 

Припуски на шви дуже важливі! Усі викрійки Вurda даються без припусків на шви. Тому ніколи не кроїть тканину безпосередньо по краю викрійки, навіть якщо вона для вас завелика. Найпростіша сукня має три шви: два бокових і один середній. Це 6 зрізів, для яких треба по 1,5–2 см припуску на шви. У результаті ваша сукня буде завужена на 9–12 см, якщо ви не передбачите припуски на шви.

 

Екстра­порада

Якщо невеликі деталі мають викроюватися зі згином, ви можете полегшити собі роботу, накресливши ці деталі у дзеркальному відображенні і склеївши згин по лінії.

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Зараз переглядають

Сукня асиметричного крою з шалевим коміром

Асиметрія, смуги плюс гра з їхнім напрямом – відразу декілька актуальних трендів втілює наша...

33.50грн.

Костюм "Джедай Люк Скайвокер"

Довге пальто з капюшоном, що нагадує кімоно, і сорочка, що складається з прямокутників, припадуть...

33.50грн.