0

Припуски на шви

Однакові за шириною припуски на шви полегшують пошиття, адже в цьому разі при суміщенні зрізів тканини збігаються і лінії швів і вам не доведеться при кожному стібку перевіряти, збігаються лінії шва чи ні. Тому при розкроюванні розмічайте на тканині навколо деталей викрійки припуски на шви і підгин низу, використовуючи масштабну лінійку і кравецьку крейду.

 

 

Основне правило:

1,5-2 см – припуски на бокові і плечові шви, шов талії, середній шов, поздовжні шви рукавів;

1-1,5 см - припуски по зрізах пройм та окатів рукавів, уздовж зрізу горловини, вздовж зрізів підбортів, обшивок, коміра і вздовж усіх інших зрізів, які чисто шиються;

2-5 см - припуски на підгин низу.

 

Що таке чисто пошити комір і як це робиться

 

Дуже легко і швидко розмітити на тканині лінії припусків можна за допомогою копіювального інструменту Burda із двома коліщатками, на одному з яких закріплена крейда. При русі по тканині це коліщатко залишає крейдяний слід. Коліщатко із крейдою можна встановити на ширину 1 см, 1,5 см, 2,5 см і 4 см. Коли ви обводите контури викрійок коліщатком без крейди, коліщатко із крейдою автоматично креслить на тканині лінії припусків на шви.

 

 

Припуски на шви дуже важливі! Всі викрійки Вurda даються без припусків на шви. Тому ніколи не кроїть тканину безпосередньо по контурах деталей викрійки! Навіть якщо сукня вільного крою має всього три шви (два бокових і один середній) - це шість зрізів, уздовж яких потрібно відкласти по 1,5-2 см на припуски на шви. У підсумку, якщо не передбачити припуски на шви, ваша сукня звузиться на 9-12 см.

 

Екстра­порада: якщо невеликі деталі мають викроюватися зі згином, ви можете полегшити собі роботу, накресливши ці деталі у дзеркальному відображенні і склеївши згин по лінії.

 

25 викрійок ефектних суконь з мінімумом деталей

 

Сукня Burda 10/2022#103

 

0
Поділитись:

Хіт продажу