В інструкціях з пошиття Burda завжди докладно описується, як пришивати підкладку до пальт і жакетів. Зазвичай заключним етапом цього процесу є підгин і пришивання вручну незатягнутими стібками низу підкладки. Професіонали ж підгин низу підкладки пришивають на швейній машині. Для цього пілочку підкладки викроїть з припуском на підгин низу 4 см.

 

 

Пошиття підкладки

Пошийте жакет/пальто, при цьому підгин низу тільки припрасуйте, але не пришивайте. На підкладці зшийте виточки і виконайте шви, залишивши в одному з бокових швів відкритою ділянку довжиною бл. 20 см для вивертання. Вшийте рукави. На жакеті/пальті знову видаліть зметувальні стібки вздовж бортів і підгину низу.

 

Підкладку пришивають так

Підкладку пришийте до підбортів і обшивки лицьовим боком до лицьового боку.

 

 

Уздовж бортів підборти знову відверніть на лицьовий бік. Припуск на підгин низу відверніть вниз. Нижні зрізи підбортов приколіть до нижніх країв пілочок (згин). Нижній зріз підкладки приколіть до нижнього зрізу жакета/пальта. Розмічені лінії нижніх країв жакета/пальта і підкладки не суміщаються. Пришийте, при цьому строчку почніть точно у шві пришивання підборта, продовжуючи її м'якою дугою вниз, і зшийте нижні зрізи жакета/пальта і пікладки на ширину бл. 1 см. Закінчіть строчку біля краю другого борта так само, як вона була розпочата.

 

 

Припуски на підгин низу зріжте близько до строчки, на кутках зріжте навскоси, на ділянках заокруглень надсічіть.

 

 

Жакет/пальто виверніть через відкриту ділянку в боковому шві підкладки. Припуск на підгин низу жакета/пальта відверніть вгору уздовж уже припрасованого нижнього краю і приколіть на відстані бл. 1 см нижче шва пришивання підкладки. Жакет/пальто ще раз виверніть через відкриту ділянку у шві підкладки. Підгин низу пришийте вручну потайними незатянутими стібками. Жакет/пальто знову виверніть. Нижній зріз підкладки припрасуйте, згин знаходиться на відстані бл. 2 см вище нижнього краю жакета/пальта.

 

 

Пришийте підкладку уздовж низу рукавів. В останню чергу зашийте вручну відкриту ділянку в боковому шві підкладки.

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Брюки в чоловічому стилі

Широкі брюки в чоловічому стилі представляють жіночу фігуру якнайкраще! Пояс з патами акцентує...

33.50грн.

Сукня розкльошена і з V-подібним вирізом

На всі випадки: розкльошену сукню з шовку вогняного відтінку, з глибоким V-подібним вирізом можна...

33.50грн.