0
Акція 1+1=3

Стильний аксесуар власноруч: як пошити підтяжки

Підтяжки, як і багато інших предметів чоловічого гардеробу, давно перемістилися в жіночу моду. З ними створюють стильні і трошки зухвалі комплекти на кожен день і на вихід.

 

Окрім суто практичної функції – утримувати брюки на своєму місці – підтяжки є чудовим декоративним елементом модного образу. Їх вдягають не лише з класичними костюмами поверх сорочки, а носять також на футболку чи навіть майку.

 

Брюки Burda 9/2013#102 B

 

І оскільки мода стає все більш демократичною, дозволяючи кожному вдягатися відповідно до власних уподобань і бачення прекрасного, не забороняється носити підтяжки і з джинсами. Щоб проявити свій стиль на повну, ви можете зробити стильні підтяжки власноруч. Сьогодні ми покажемо, як пошити підтяжки, які кріпляться до брюк за допомогою ґудзиків. Викрійка підтяжок надається разом із викрійкою джинсів.

 

Нові джинси як нове життя

 

Брюки з підтяжками Каталог Burda 2/2014#6856 B

 

Кожну бретель підтяжки скласти по лінії згину, лицьовим боком всередину, і зшити поздовжні зрізи та прямі зрізи (із лінією згину). Припуски швів зрізати близько до строчки, на кутах – навскіс. Бретелі вивернути, краї припрасувати і вистрочити в край.

 

Брюки для леді: 20 варіантів для ділового гардеробу

 

 

Кінець бретелі скласти по лінії згину і настрочити в край.

 

 

Еластичну стрічку скласти впоперек навпіл і сколоти кінці. Одну шкіряну накладку накласти на сколені кінці стрічки прямим зрізом і приметати. Відкриті кінці бретелей приметати під накладку по лініях суміщення, сумістивши їх по лінії середини. Відрегулювати довжину бретелей.

 

Брючний костюм: як приборкати чоловічий характер

 

 

Другу шкіряну накладку накласти з тильного боку та примітати. Зрізи накладок зшити в край, прихоплюючи кінці еластичної стрічки та бретелей.

 

 

Деталі шкіряних хомутиків скласти попарно виворітними боками і зшити зрізи за контуром у край.

 

 

На кінцях кожного хомутика накреслити лінії прорізів для ПЕТЕЛЬ відповідно до діаметру ґудзиків на поясі брюк, до яких будуть пристібатися підтяжки, і по чотирьох сторонах від кожної лінії прорізу близько до неї прокласти строчку.

 

Петлі з обшивкою зі шкіри - це ефектно!

 

 

Петлі прорізати.

 

 

Хомутик скласти по лінії згину і зшити в край зрізи між поперечними мітками (стрілки), зробити закріпки (33b).

 

 

Хомутики протягнути в петлі бретелей та еластичної стрічки і пристебнути до ґудзиків на поясі брюк.

 

 

0
Поділитись: