Як пошити топ прямого крою із нового випуску

Прямий трикотажний топ з приспущеними проймами і вузьким поясом по нижньому краю здається складним в пошитті, але з цією моделлю впораються навіть новачки. 

 

                                                            Топ 125 Burda 8/2016

 

Розмір 34-44

 

Вам знадобиться:

бавовняне трикотажне полотно 1,00-1,00-1,10-1,10-1,45-1,45 м шириною 140 см.

 

Рекомендовані тканини:

легкі трикотажні полотна.

 

Паперова викрійка

Перезніміть деталі викрійки. Зверніть увагу на лінії і дані саме для моделі 125.

 

 

Розкрій

Всі деталі

1 Перед 1х

2 Ліва верхня частина переду 1х

3 Спинка зі згином 1х

Інші деталі (розміри з припусками):

а) пояс по нижньому зрізу шириною 9 см (в готовому вигляді 3 см) і довжиною: для розм. 34 - 79 см, для розм. 36 - 83 см, для розм. 38 - 87 см, для розм. 40 -91 см, для розм. 42 - 95 см, для розм. 44 - 99 см;

b) обшивка горловини спинки шириною 3 см і довжиною: для розм. 34 - 31,5 см, для розм. 36 - 32 см, для розм. 38 -32,5 см, для розм. 40 - 33 см, для розм.42 - 33,5 см, для розм. 44 - 34 см.

 

 

План розкладки

показує, як розташувати деталі паперової викрійки на тканині. Приколіть деталі паперової викрійки.

 

 

Припуски

На шви і по зрізах і на підгин низу -1,5 см. Для деталей а і b припуски вже враховані в наведених розмірах.

 

1. Горловина спинки

Припуск по зрізу горловини спинки зріжте до ширини 7 мм. Обшивку горловини спинки (b) складіть уздовж навпіл виворітним боком всередину. Складену вдвічі обшивку приколіть до зрізу горловини спинки, сумістивши відкриті зрізи обшивки з краєм припуску. Обшивку пришийте на відстані 7 мм. На ділянках заокруглень на припусках шва виконайте надсічки. Обшивку відверніть на виворітний бік, приметайте і припрасуйте. Горловину відстрочіть на відстані 5 мм.

 

 

2. Рельєфний шов переду

На переді і на лівій верхній частині переду припуски по зрізах горловин, суцільнокроєних зав'язок і по косих рельєфних зрізах зріжте до ширини по 1 см. Припуски по рельєфних зрізах переду і лівої верхньої частини переду (від поперечних міток 1 до бокових зрізів) обметайте. Верхню частину переду накладіть на перед лицьовим боком до лицьового боку, сколіть рельєфні зрізи від поперечних міток до бокових зрізів (контрольна мітка 1). Зшийте. В кінці шва виконайте закріпи. Припуски шва розпрасуйте.

 

 

3. Горловина переду, зав'язки

На кінцях суцільнокроєних зав'язок припуски зріжте до ширини по 5 мм, як показано на малюнку. Припуски по зрізах горловини і зрізах суцільнокроєних зав'язок запрасуйте на виворітний бік, підверніть і заметайте. Застрочіть.

 

 

4. Плечові шви

Перед накладіть на спинку лицьовим боком до лицьового боку, сколіть плечові зрізи (контрольна мітка 2). Припуски кожного шва зріжте близько до строчки, обметайте разом і запрасуйте на спинку. Припуски швів пришийте від краю горловини близько до швів на довжину по бл. 2 см.

 

 

5. Бокові шви

Перед накладіть на спинку лицьовим боком до лицьового боку, сколіть бокові зрізи від поперечних міток (контрольна мітка 3) до низу. Зшийте. В кінці швів виконайте закріпи. Припуски швів обметайте і розпрасуйте.

 

 

6. Пройми

Припуски по зрізах пройм запрасуйте на виворітний бік, підверніть і приколіть. Припуски застрочіть, як на малюнку. В кінці швів виконайте закріпи.

 

 

7. Пояс по нижньому зрізу

Кінці пояса зшийте лицьовими боками. Припуски шва розпрасуйте. Пояс складіть уздовж навпіл виворітним боком всередину. На поясі шпильками поставте мітки: навпроти шва для «іншого бокового шва », а також середини переду і спинки. На нижньому зрізі топа заколіть шпильки біля ліній середини переду і спинки. Поздовжні зрізи пояса приколіть до нижнього зрізу топа лицьовим боком до лицьового боку, сумістивши бокові шви і поставлені мітки. Пояс розтягніть до довжини нижнього зрізу топа і пришийте. Припуски шва зріжте близько до строчки, обметайте разом.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Юбка вельветовая расклешенного силуэта

Подчеркивающий фигуру крой соединен здесь со спортивным материалом – вельветом. Контрастные...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Вінтажна сукня-футляр

Верхня частина сукні нагадує короткий жакет, що застібається на один великий ґудзик. Завдяки...

39.90 грн.

Туніка силуету ампір приталеного крою

Приталена сукня, туніка і топ силуету ампір за однією викрійкою. ...

44.90 грн.