Як пришити вручну підкладку до сукні

З власного досвіду усі знають, яку важливу роль відіграє підкладка у сукні. Без неї шерстяне плаття "липне" до ніг і колеться. Підкладка підтримує гарну форму і посадку сукні на фігурі, а також робить виворіт ідеально обробленим.

 

Сукня 123 Burda 8/2015

 

До сукні підкладку можна пришивати двома способами: вручну до обшивок для зрізів горловини або ж зрізи горловини обшиваються безпосередньо підкладкою. Але перед тим потрібно її правильно розкроїти.

 

Розкрій підкладки

Підкладку кроять по тим же викрійками, що і сукню. Якщо на сукні передбачені обшивки для зрізів горловини, то підкладка викроюється за вирахуванням ширини обшивок. Для цього викрійки обшивок накладіть на деталі переду і спинки уздовж відповідних ліній горловин і переведіть внутрішні лінії обшивок на викрійки. Викрійки обріжте по цих лініях. Рукави сукні виконуються без підкладки.

 

 

У разі суцільнокроєних рукавів на деталях викрійки переду і спинки відкладіть довжину плеча згідно з таблицею мірок і поставте позначку. Від цієї мітки і до бокового шва накресліть лінію пройми.

 

 

У разі рукавів реглан відкладіть по лінії плечового шва або плечової виточки відповідно довжину плеча і поставте позначку. Викрійку цільного рукава реглан надсічіть по лінії середини виточки і продовжіть розріз до нижнього краю рукава. Деталі викрійки переду і спинки приклейте до деталей рукавів по лініях вшивання від краю горловини до початку заокруглення відповідно і потім накресліть лінію пройми звичайного рукава. Підкладку викроїть з припусками на шви і на підгин низу 1-1,5 см.

 

 

Так пришивають підкладку до обшивок вручну

Сукня до цього моменту вже пошита і випрасувана. На підкладці зшийте виточки і виконайте шви. Припуски швів обметайте і розпрасуйте. Біля нижнього зрізу запрасуйте підкладку на виворітний бік на відстані 2 см вище від розміченої лінії низу. Підкладку підверніть і настрочіть в край. На сукнях з рукавами обметайте зрізи пройм підкладки.

 

Підкладку сколіть з сукнею виворітними боками, сумістивши виточки і шви. Підкладку підверніть і приколіть до обшивок, при цьому припуск на шов підкладки надсічіть в декількох місцях. Підкладку підверніть і приколіть до тасьм застібки-блискавки на відстані 7,5 мм від зубчиків. Підкладку пришийте вручну потайним швом.

 

 

На сукнях з рукавами пройми підкладки закріпіть кількома стібками на припусках бокових і плечових швів або підплечиків відповідно.

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка-сорочка із заниженими проймами

Простора блузка-сорочка із заниженими проймами, ніби запозичена з чоловічого гардеробу, додасть...

33.50грн.

Зараз переглядають

Сукня силуету ампір з рукавами-крильцями

Миле плаття з суцільнокроєними рукавчиками-крильцями, зовсім як у принцеси, - мрія будь-якої...

33.50грн.

Шорти на еластичному поясі

Крій у цієї моделі спортивний, а візерунок екзотичний. Шорти на зручному розтяжному поясі, із...

33.50грн.