5 блискучих ідей для новорічного декору вашого дому

Настає золотий час зимових свят. За допомогою вашої фантазії і декору із блискучих матеріалів ви можете створити чарівний світ Різдва і Нового року у вас вдома!

 

Декоративний віночок на двері

Вінок із гнучкої лози, прикрашений зірками, - різдвяне привітання гостям вашого будинку!

 

Вам знадобиться: вінок з виноградної лози; листи алюмінієвої фольги розміром по 20 х 30 см завтовшки 0,18 мм; інструменти для тиснення; гумовий килимок (в якості підкладки); золотистий шнур; репсова стрічка 1,50 м завширшки 5 см; ножиці; шило.

 

Опис роботи:

Намалювати мотиви зірки різних розмірів, шаблони вирізати. На гумовий килимок покласти лист фольги. Зверху покласти шаблон, контури зірки обвести інструментом для тиснення. Зірку вирізати, знову покласти на гумовий килимок і по всій її поверхні виконати тиснення спеціальними інструментами з різними наконечниками. На готових зірках пробити шилом по отвору, зірки нанизати на відрізки золотистого шнура і прив'язати до вінка. З репсової стрічки зав'язати бант.

 

Як зробити святковий декоративний віночок із кольорових помпонів

 

 

Вітальна листівка

Листівка з маленьким презентом (на фото зліва внизу) – приємний знак уваги. Ґудзики на ній імітують ялинкові кулі.

 

Вам знадобиться:  заготовка для подвійних листівок; пуста коробка з-під сірників; чорний перманентний маркер; 2 золотавих ґудзики; термоклейовий пістолет; подарунковий папір золотистого кольору; маленька декоративна зірка золотистого кольору; тонка золотиста нитка; скотч.

 

Опис роботи:

Коробку з-під сірників упакувати, як подарунок. На зірці виконати, за бажання, напис, зірку приклеїти до подарунку. Подарунок і ґудзики (у якості новорічних куль) наклеїти на листівку термоклеєм. Перманентним маркером домалювати до куль стрічки.

 

Святковий декор для вечірок. Відео-МК

 

А 3D-ялинка всередині іншої листівки (на фото зліва вгорі) зроблена із багатьох шарів шовкового паперу.

 

Вам знадобиться: заготовка для подвійних листівок; візерунчастий шовковий папір; клей; блискітки для посипання золотавого кольору.

 

Опис роботи:

Намалювати мотив ялинки заввишки 12 см. Із шовкового паперу вирізати 50 деталей, скласти їх разом одна поверх іншої, посередині шари зшити на швацькій машині. На верхній шар точково нанести клей. Ялинку скласти навпіл і приклеїти у згин листівки. Біля верхівки намалювати зірку, обвести її клеєм і посипати блискітками. Дати висохнути.

 

 

Декоративна композиція

Зірки, свічки, ялинкові кулі... Оленята почуваються в цьому казковому лісі дуже добре.

 

Вам знадобиться: мідний лист завдовжки 1,00 м і шириною 60 см; інструмент для тиснення по металу; гумовий килимок; сірий картон; аерозольна фарба золотистого кольору; клейовий пістолет; лінійка; ножиці.

 

Опис роботи: намалювати мотиви зірок із такою довжиною сторін: велика зірка - 8 см, середня зірка - 6 см, маленька зірка - 4 см. Мотиви вирізати. Контури зірок перевести на сірий картон. Зірки вирізати, на них розпорошити аерозольну фарбу. Залишити до повного висихання. Для стінок кожної зірки з міді вирізати по смузі розмірами: велика зірка - 82 х 9 см; середня зірка - 62 х 7 см, маленька зірка - 42 х 5 см. За допомогою лінійки і інструменту для тиснення уздовж контурів смуг на відстані по 1 см від країв розмітити лінії.

 

Інструментом для тиснення на смугах виконати візерунки. Потім верхні краї смуг відвернути по розмічених лініях на внутрішній бік. На смугах із міді розмітити поперечні лінії (від лінії нижнього краю) з однаковими інтервалами: для великої зірки - по 8 см, для середньої - по 6 см, для маленької - по 4 см.

 

Moodboard BURDA: пряник на ялинку

 

Смуги скласти гармошками. Нижні краї смуг у поперечних ліній надсікти до розмічених нижніх ліній. Смуги замкнути в кільця і ​​зафіксувати термоклеєм. Нижні краї отриманих формочок відвернути до центру під кутом 90 градусів для приклеювання дна. Картонні зірки вкласти, відповідно, у формочки з міді, з нижніх боків відігнуті краї формочок приклеїти до картону.

 

Із зірок, свічок, ялинкових куль і фігурок звірів виконати композицію. За бажання композицію можна додатково прикрасити ялинковими кульками.

 

 

Гірлянда

Зорепад завжди заворожує... Як і наша чудова гірлянда з вирізаних вручну зірок із різноманітними тисненими візерунками.

 

Вам знадобиться: листи алюмінієвої фольги золотистого кольору розміром по 20 х 30 см завтовшки 0,18 мм; інструменти для тиснення (з різними наконечниками); гумовий килимок (в якості підкладки); тонкий золотистий шнур; шило; ножиці для виробів.

 

Опис роботи: з фольги виконати зірки, як описано вище для вінка з лози. При тисненні можна поекспериментувати з різними візерунками. Зірки нанизати на шнури і підвісити як гірлянду.

 

Принцип конфетті: більше прикрас і мішури для новорічних ігор

 

 

Новорічна сервіровка стола

Порожні флакони з-під парфумів занадто гарні, щоб їх викинути. Разом із золотистими ялинками вони стануть основою композиції для новорічного столу.

 

Вам знадобиться: декоративні ялинки різних розмірів; аерозольна фарба золотистого кольору; блискітки для посипання; красиві скляні флакони (наприклад, з-під парфумів); відрізки шнурів; намистини; брошки; кусачки; термоклей.

 

Опис роботи: на ялинки розпорошити аерозольну фарбу, поверх ще вологої фарби насипати блискітки. Дати висохнути. Ялинки приклеїти за допомогою термоклея в кришечки флаконів, за необхідності стовбури ялинок вкоротити кусачками або зрізати повністю. Порожні флакони з-під парфумів частково наповнити намистинами або водою з блискітками, прикрасити шнурами і брошками (див. фото).

 

Робимо саше для столових приборів власноруч

 

 

Фото: Адріано Брузаферрі. Постановка: Дагмар Білі

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Міні-спідниця з металевим декором

Стрічка з блочками уздовж V-образного вирізу горловини надає романтичному топу з драпіровками в...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня шифонова з декоративною каймою

Що вдягнути, коли найкраща подруга виходить заміж? У сукні з легкого шифону з оригінальною...

39.90 грн.

Пуловер з обтягненими ґудзиками на плечах

Вся чарівність світлого трикотажного пуловера криється в деталях. Обшивка горловини і обтяжка для...

39.90 грн.