Як правильно обробляти в’язані деталі перед зборкою

В'язані речі не лише зігрівають в холоди, але й роблять гардероб індивідуальним, додаючи яскравих акцентів. Модний светр, шапку або шарф можна створити і власноруч. Чудово, якщо ви вмієте в'язати різні візерунки. Проте також важливо вміти правильно зібрати вив'язані деталі, не пошкодивши і не розтягнувши полотно, і отримавши у підсумку річ потрібного розміру та форми.

 

Щоб структура в'язаного полотна стала більш рівномірною, а краї деталей не закручувалися, перед зборкою їх піддають вологій обробці. Але перш ніж приступити до неї, слід спочатку закріпити всі кінці ниток, за винятком тих, що були залишені по краях деталей. Їх краще прибрати після того, як виріб буде зібраний, інакше потовщені краї будуть заважати виконанню швів.

 

Кольорова палітра модного сезону осінь-зима 2020-2021

 

Шарф Burda 10/2019#136

 

Кожну деталь розтягнути на спеціальній підкладці (або прасувальному столі) за формою викрійки. Для наколювання використовувати довгі нержавіючі шпильки. Булавки вколюйте на невеликій відстані одну від іншої. В процесі роботи час від часу звіряйте розміри деталі із заданими, щоб парні деталі не виявилися різновеликими. Нижні планки приколюйте не розтягуючи!

 

Потім накрийте розтягнуту і приколоту деталь вологою тканиною, злегка притисніть її руками і залиште на кілька годин або на ніч до висихання.

 

Мама школярки: один образ Клаудії Шиффер

 

Светр Burda 12/2016#136

 

Більш швидкий спосіб обробки - відпарювання. В цьому разі наколоту на підкладку деталь відпарюють через вологий пропрасовувач – без сильного натиску, переставляючи, а не пересуваючи праску і не затримуючи її довго на одній ділянці. Однак спершу обов'язково зверніть увагу на маркування пряжі: якщо на ній присутній символ у вигляді перекресленої праски, прасування і відпарювання протипоказані!

 

Оксамитовий сезон: три обновки із розрахунком на осінь

 

Светр Burda 10/2020#135

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка приталеного силуету в стилі печворк

Приталена блузка з геометричними лініями крою, завдяки яким у виробі використані тканини різних...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет приталеного силуету з видовженою спинкою

Жакет приталеного силуету, з видовженою спинкою і боковими деталями пілочки. Спідниця-олівець із...

44.90 грн.

Трикотажна блуза з розрізами на рукавах

Пілочки трикотажної блузи запахуються і фіксуються на талії за допомогою пояса, що зав'язується....

39.90 грн.