0

Як прикрасити новорічну ялинку?

Новорічні свята вже наближаються, а з ними і дилема: яку ялинку купувати: живу або штучну? І як її прикрашати? Зараз вибір іграшок і ялинок настільки великий, що можна з легкістю знайти саме те, що потрібно. Але, на превеликий жаль, очікування часто не співпадає з реальністю. Ми допоможемо вам уникнути помилок при оздобленні ялинки.

 

 

Які кольори вибрати?

Як і в одязі, так і в оздобленні ялинки головними кольорами залишаються червоний і золотий. Саме ці кольори вважаються втіленням багатства, розкоші та гармонії, але з ними слід знати міру. Щоб ваша ялинка мала дійсно благородний і коштовний вигляд, варто розбавити червоний білими нотками, а золото врівноважити коричневими шоколадними відтінками.

 

 

Якщо вам не до душі яскравий червоний, то оберіть холодні бірюзові, сині та фіолетові відтінки - в комбінації з білим вони будуть мати свіжий та аристократичний вигляд. Найкраще зупинитися на двох-трьох відтінках з металевими переливами. Так прикраси не будуть здаватися громіздкими і будуть добре поєднуватися одна з одною.

 

 

Як не переборщити з іграшками?

При декоруванні вічнозеленого дерева не варто перевантажувати ялинку. Прикраси повинні рівномірно розподілятися по всій ялинці. Для цього повісьте спочатку спіраллю гірлянди, а потім - рядами ялинкові іграшки. Починати слід, чіпляючи зверху більші кулі, а спускаючись донизу, вибирати іграшки поменше. Так  вам вдасться уникнути хаотичності і створити власний витвір, не гірший, ніж в улюбленому новорічному фільмі.

 

Найбільш вигідним буде класичне оформлення - кульки, намисто і гірлянди. Нічого особливо вигадливого - все дуже просто і стримано.

Для тих, хто підходить до всього творчо, підійде шахове розташування іграшок. Такий варіант має дуже багатий і яскравий вигляд, але вам доведеться запастися прикрасами. Цей стиль втілює в собі багатство і все, що воно в собі несе, тому чим більше іграшок, тим краще.

 

 

 

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Кожного року хочеться дотриматися якоїсь теми у прикрашанні ялинки і кожного року чіпляємо на неї усі свої улюблені іграшки - і зовсім старі, раритетні, і новіші, із сучасних:)

Хіт продажу