Сьогодні в моді вишиванка-style

Сьогодні День вишиванки і ми пишаємося, що цей витвір з автентичним кодом став популярним в усьому світі. Звичні нам візерунки і крої стали визнаним трендом – українська вишиванка виявилася тою річчю, через яку Жан Поль Готьє звернув увагу на нашу культуру і традицію, створивши цілу колекцію, присвячену Україні.

 

Українська вишиванка підкорила подіум в Парижі, а в англійській мові з'явилося нове слово. Сьогодні цікавими фактами про вишиванку з нами поділилася дизайнер-конструктор Наталія Русяєва. 

 

Наталія Русяєва
дизайнер-конструктор

А ви знали, що в англійській мові є слово «vyshyvanka»? Не «ambroidered shirt”, а саме «vyshyvanka»? Зявилося це слово в англійській мові у 2017 році після публікації в журналі «Vogue». І залишилося у вжитку.

 

 

«А в 2006 році Жан Поль Готьє, після подорожі в Україну, зробив колекцію, повністю присвячену Україні. Сектори в залі для показу мали назви «Житомир», «Львів», «Ялта», «Харків», сукні були названі на честь регіонів «Буковина», «Крим», а подіум був «Києвом», - написала Наталія на своїй сторінці у фейсбук і запросила до перегляду колекції Жана Поля Готьє осінь 2005 з архіву Vogue. 

 

 

Глибока традиція міститься у візерунках української вишивки, які ми любимо і відчуваємо серцем. Вишиванка – це феномен нашої культури, яким варто пишатися, бо жива історія вишиванки твориться зараз. 

 

Фото: wikipedia.org

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня із глибокими декольте та складками на спині

Якщо дуже хочеться, то і взимку можна трохи відкритися - в злегка завуженій донизу сукні з...

33.50грн.

Зараз переглядають

Сукня-футляр з приспущеною лінією плечей

Чарівна сукня-футляр з прилеглим ліфом здатна причарувати кого завгодно. Завдяки дизайну з...

62.95грн.

Пуловер з V-подібним вирізом

Спочатку пошийте два пуловера різної довжини, потім натягніть один на інший і з'єднайте...

33.50грн.