0

Барви від Anna Sui

«Богемна жінка – трохи зухвала, романтична, артистична і завжди сучасна».

 

Багатий фарбами світ Анни Суї проявляється у всіх її творах: від одягу до ароматів. Надихаючися сама, вона надихає інших. Навіть упаковки косметики і флаконів ароматів Anna Sui з культовим дизайном відразу стають предметом колекціонування. Аромат La Vie de Bohème від Anna Sui.

 

У ПОШУКУ НАТХНЕННЯ
Анна Суї-закінчила нью-йоркську школу дизайну Парсонс.

1991 – Перший показ власної колекції.

1992 - Відкриття першого бутіка Anna Sui в лондонському Сохо.

1999 - Випуск аромату Anna Sui і однойменної косметичної лінії.

2009 -  Рада модних дізайнерів Америки (CFDA) удостоїла Анну Суї спеціального призу Джеффрі Біна за внесок в розвиток моди.

Дизайнер Анна Суї (Anna Sui) запрошує вас в захоплюючу подорож, яка не має аналогів в світі моди. Чи служать джерелом натхнення вікторіанські ковбої, «суперзірки»Уорхола або традиційні фінські текстильні принти, глибина проникнення Анни в матеріал завжди очевидна. Вона справжній «трендсеттер», від якого стилісти і редактори журналів дізнаються модні тенденції. Завдяки безмежній енергії і творчій винахідливості її покази часто стають кульмінацією Тижня Високої моди в Нью-Йорку.Квартира Анни в Нью-Йорку - зразок бездоганного смаку.

 

 

Кар'єра Анни Суї - класична американська історія успіху: «Потрібно зосередитися на своїй мрії, навіть якщо вона виходить за межі розумного. Хто б міг повірити, що юна дівчина з околиці Детройта доб'ється визнання в Нью-Йорку?» Сьогодні у Анни Суї більше 50 бутиків у вісьми країнах, її колекції продаються більш ніж в 300 магазинах по всьому світу. І вона любить моду з такою ж силою, як і тоді, коли була маленькою і вирішила, що стане дизайнером! Колекції Anna Sui відрізняє любов до деталей.

 

 

ФОТО: PR.

 А вас цікавить творчість Anna Sui?

2
Поділитись:
+ коментувати

2 Коментарі

Колекції Анни Суї дуже надихають. Такий барвистий стильний мікс.

Хіт продажу