0

Історія Galeries Lafayette

Безліч універмагів і торгових центрів по всьому світу, але жоден з них не оповитий історією та любов'ю з боку відвідувачів так, як Galeries Lafayette. Щодня натовпи людей відвідують «розкішний базар» і виходять щасливі та натхненні.

 

Galeries Lafayette

 

На сьогоднішній день Galeries Lafayette - найвідоміший і найвідвідуваніший універмаг в центрі Парижа. Його вітрини постійно зачаровують і манять перехожих на шопінг, де можна придбати на 9-ти поверхах одяг (жіночий, чоловічий та дитячий), косметику, парфумерію, вироби зі шкіри, ювелірні прикраси, електроніку, товари для будинку, меблі та багато іншого від світових брендів. Правда, слід зробити поправку, адже насправді це французька мережа універмагів і тільки у Франції їх 54, а за кордоном 7, включаючи Берлін і Дубай.

 

Galeries Lafayette

 

Історія Galeries Lafayette бере початок ще в минулому столітті у 1894 році, коли два кузени відкрили перший магазин площею 70 кв. м за адресою LaFayette, 1, з назвою Galeries (в перекладі «Галереї»). Один із засновників - Теофіл Бадер - мав на меті продавати елегантні речі за доступними цінами, щоб кожна жінка навіть з мінімальним достатком могла прийти і щось придбати. Спочатку це була невелика галантерея, зосереджена на жіночій моді, і завдяки вигідному розташуванню (поруч Опера, вокзал і великі бульвари) до них почали заходити не тільки парижани, а й гості столиці. Магазин залучав як багатих, так і малозабезпечених покупців.

 

Galeries Lafayette

 

Згодом вони скупили всю будівлю, в якій розташовувалися, і змінили назву на Galeries Lafayette, стаючи останнім універмагом в Парижі. До нього вже були Bon Marche, Printemps, BHV і Samaritainе. На цьому не зупинившись, вони скупили будівлі поруч на бульварі Осман і на шосе д'Антін. Успіх лежав на кількох принципах - комбінувати елегантність і бюджетність, а також не економити на якості. Їх девіз був «продавати тільки хороше, найкраще з можливих». У 1900 році вони запустили власну марку одягу під назвою «У Галереї Лафаєт». Теофіл Бадер бачив, як швидко змінюється мода, і працівники біля Опери дивилися на перехожих дам і змальовували вбрання, а після - відшивали для продажу. Незабаром Теофіл отримав ексклюзивність створення речей деякими фабрикантами, а в 1905 році Lafayette розпочав продаж за каталогами в маси. Це був  крок вперед у розвитку універмагу.Galeries Lafayette

 

Між 1906 і 1912 роками відбувалася велика реконструкція магазина - був створений великий купол, централізований навколо великого холу, наповненого парфумами. На даху була побудована тераса, з якої відкривався неймовірний вид на Париж і виднілася свіжозбудована Ейфелева вежа. З'явилися і вітрини, що привертають до себе увагу. Саме таким ми його бачимо сьогодні. З 1975 року він вважається історичною пам'яткою. 

 

Galeries Lafayette

 

Galeries Lafayette

 

Демократизація моди успішно тривала i після відкриття нового магазину почали розвиватися нові напрямки, серед яких: вироби для чоловіків, меблі, іграшки і мистецтво кухні. 

 

Galeries Lafayette

 

У 1980 році універмагу вдалося закріпити за собою звання законодавця мод, коли понад 50 тисяч людей відвідало Galeries Lafayette під час фестивалю моди.

 

Galeries Lafayette

 

У наші дні в Galeries Lafayette представлені останні колекції люксових брендів, а також середнього сегменту. Існує думка, що наприклад, Bon Marche (назва перекладається «За доступною ціною») дешевше, але з упевненістю можемо сказати, що ціни сталi , а акції від універмагу бувають скрізь і в силу запеклої конкуренції практично однакові. Правда, набір брендів різний, та i самі бренди кращий товар намагаються віддавати в Galeries Lafayette. Секрет Галереї ще криється у вдалому маркетингу, але все ж якщо не брати його до уваги - є певна незрозуміла магія в цьому універмазі!

1
Поділитись:
+ коментувати

1 Коментар

Я б точно вийшла звідти щаслива та натхненна :) (якщо з покупками)

Хіт продажу

№ викрійки 122 B
59.9