Історія почуттів LaFress

У Національному музеї декоративного мистецтва відбулося офіційне відкриття виставки від Makmar Dress Studio «History of Feelings», присвяченої 5-річчю бренду LaFress. Це стало справжнім святом розкішної витонченості.

 

 

Історія почуттів LaFress
Мар'яна Македон
організатор виставки і власниця Makmar Dress Studio

В першу чергу хочу подякувати Національному музею українського народного декоративного мистецтва за можливість продемонструвати унікальний почерк бренду LaFress, який дуже полюбили клієнти Makmar Dress Studio. Я рада, що тепер кожен бажаючий може познайомитися з маленькою історією великих почуттів, яку переживала Марина Шелудько протягом 5 років. Ці емоції перетворилися на прекрасне вбрання і передають особливу ауру і настрій. Сподіваюся, кожен відвідувач виставки зможе почерпнути для себе ковток натхнення і відчути чудову легкість буття, розглядаючи ці елегантні сукні! А ми, в свою чергу, будемо очікувати вас в нашому бутіку для того, щоб частинка цієї історії почуттів прикрасила і ваш гардероб.

На виставці показано історію бренду, що розливає всю палітру захоплюючих почуттів перед гостями, в чотирьох знакових колекціях: «Inspired by the gothic» (весна-літо 2013), «Splendeur» (осінь-зима 2014 року), колекція весільних суконь (весна-літо 2017 ), і нової «History of Feelings» (весна-літо 2018). Раніше вони були представлені як в рамках українських, так і європейських тижнів моди, зокрема у Франції, в Росії, Румунії, Китаї та в Україні. Гості виставки могли виділити унікальний стиль LaFress і відчути емоції представлених колекцій бренду.

 

Виставка відкрита для відвідувачів до 30 вересня з 10:00 до 17:45 в Національному музеї декоративного мистецтва за адресою: м.Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 29.

  • Виставка весільного одягу
  • Виставка весільного одягу
  • Виставка одягу от кутюр
  • Виставка одягу от кутюр
  • Виставка одягу от кутюр
  • Виставка весільного одягу
  • Виставка весільного одягу
  • Виставка одягу от кутюр
  • Виставка одягу от кутюр
  • Виставка одягу от кутюр
Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто трикотажне з запахом і шалевим коміром

Пальто з запахом для дівчинки з принтованого трикотажу. Шалевий комір виконаний з однотонного...

62.95грн.

Зараз переглядають

Намет із візерунчастої тканини

Поєднаємо чотири дерев’яні планки, натягнемо візерунчасту тканину – і готовий милий куточок для...

33.50грн.

Сукня міні на бретелях-спагеті

Зустрічна складка спереду біля горловини дає додатковий простір ажурній сукні-сарафану А-силуету....

33.50грн.