Один образ Рейчел Броснаген в зеленій сукні

Ви ще розмірковуєте над стилізацією сукні із нового журналу? А нам вже не терпиться показати один образ акторки Рейчел Броснаген у схожій! Багато асоціацій із ретро-стилем і кравецьких ідей видаються цікавими для відтворення, повністю або частково, у власних швейних проектах.

 

Найперше – це насичений зелений колір, особливо красивий на оксамитовому полотні. Він наділений життєвою енергією, і не випадково Скарлет Охара з «Віднесених вітром» асоціюється у нас не тільки з рішучістю, але і… з зеленою сукнею!  

 

Тенденції сезону осінь-зима 2020-2021. Зелений колір

 

Рейчел Броснаген (фото: gettyimages)

 

По друге, силует з обтислим ліфом і широкою спідницею, що відносить нашу уяву на сто років назад. Із декору на цій доволі простій сукні – лише волани на рукавах і по низу спідниці. Однак структура тканини тут така виразна, що широкий рубчик цілком заміняє защипи і складочки, які могли би прикрашати подібну сукню в ті часи. Історичну рівновагу в образі витримують модне взуття і сучасна зачіска.

 

Третій пункт– це пристосованість до сезону. Адже таку сукню можна пошити і з тонкої, і з більш щільної тканини.

 

Моделі Burda, Рейчел Броснаген (фото: gettyimages)

 

Наші моделі суконь Burda ми вибирали, захопившись кольором, кроєм, настроєм і стилізацією ретро. Є відчуття, що з цього образу можна ліпити й інші, які будуть різнитися стилістикою, але будуть більше пристосовані до повсякденного життя.

 

Виграшна фігура

Цій сукні ми віддали усі призові місця, бо надто очевидна її подібність із сукнею на Рейчел Броснаген, і надто потужний потенціал у цій зворушливій простоті.

 

Модні тренди сезону осінь-2020. Пастель

 

Сукня Burda Style 11/2020 #108B

 

 

Індивідуальність

Колір і крій сукні із обтислим ліфом та широкою спідницею актуальні у цьому сезоні. Якщо ви бачите її вперше, чи, навпаки, не можете забути з часу появи цієї викрійки у 2012-му, визнайте, що вона буде неперевершеною навіть у ювілейний для неї рік! Красива і зручна сукня працюватиме на вашу індивідуальність.

 

Сукня Burda Style 8/2012 #133

 

 

Ретро-антураж

Сукня затишна і мила, але більше тут зворушує реконструкція лялькового образу. Романтика вікторіанської епохи в деталях – від мереживного комірця, до шнурівки на туфельках.

 

Як пошити знімний комірець з мережива

 

Сукня Burda Style 12/2012 #133

 

 

Копія в мініатюрі

Мініатюрна сукня, але також зелена і з подібним рукавом. Пошита із трикотажного щільного полотна вона підійде на щодень. Зелений тут упертий, він точно проб’ється крізь «асфальт» тепленьких пальт і кардиганів взимку.

 

Стишуй ходу і милуйся: з чим носити ботфорти восени

 

Сукня Burda Style 2/2020 #109

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пальто-кокон О-силуету

Пальто О-силуету м’яко облягає фігуру, ніби кокон, і не сковує рухів. Витончений виріз, кишені у...

35 грн.

Зараз переглядають

Сукня приталеного крою з оригінальним коміром

Приталена сукня в ретро стилі з оригінальним коміром. Уздовж верхнього зрізу спідниці розташовані...

40 грн.

Сукня прямого крою із зав'язкою на талії

Смужки різної ширини мають гарний вигляд разом. А крій прямої сукні з приспущеними плечима,...

0 грн.