0
Акція 1+1=3

Олена Рева: у центрі уваги – жінка

Концепція українського бренду ELENAREVA базується на розкішних речах для повсякдення, а отже, на створенні як елегантних моделей для важливих подій, так і вишуканих костюмів і базових речей без терміну придатності.

 

 

Олена Рева
Дизайнерка

Від сезону до сезону ми зосереджуємося на самопочутті жінки, її автентичності, інтелекті й неповторності, щоб створювати одяг, який пасуватиме природі жінки та її теперішній версії комфорту і розкоші.

Усе з високими вимогами до швацького мистецтва: наприклад, сукня-пальто, запропонована для пошиття у нашому випуску, що поєднує класичний силует з витонченими деталями і створює тим самим зовсім новий, неочікуваний ефект, або сукні з ніжного шовку, що повторюють форми, але водночас зручні, або футболки незвичного крою, що відрізняються практичністю і виглядом от-кутюр.

 

Талант з перчинкою: Тетяна Зосімова

 

 

Бретелі сукні не тільки додають сексуальності, а й тримають її на своєму місці. На спинці комір ніби спадає на одне плече. Навіть ескіз розкриває екстравагантний силует моделі.

 

 

Коротко: вишуканий одяг для тих днів, коли не відбувається ніяких надзвичайних подій, щоб почуватися надзвичайно. Дизайн для Олени Реви винятково важливий, але не менше уваги вона приділяє і бездоганній роботі, і благородним тканинам. Бо яка в тому користь — мати гарний вигляд, але цілий день відчувати дискомфорт, а ввечері радіти, що нарешті можна зняти цей одяг?

 

Елен Галвас: одяг от-кутюр на кожен день

 

 

Поряд із потребами клієнтів велику роль відіграє і мистецтво: бренд тісно співпрацює з українськими митцями, що розробляють принти для колекцій. Таким чином ELENAREVA підтримує сучасні артсцени та додає виробам бренду творчу нотку.

 

 

ФОТО: ILLYA OVCHAR AND ANDREW GREY FOR ELENA REVA. ІЛЮСТРАЦІЇ: ELENA REVA.

 

0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка