0

Розслаблена розкіш The Pure Barbara Schwarzer

У колекціях марки The Pure Barbara Schwarzer поєднуються витонченість, жіночність та елегантність. Ми зустрілися з Памелою Бекер, директором по дизайну, і Колею Шварцер, генеральним керівником.

 

Пуризм  в усьому: дизайн шоу-руму повністю відображає філософію марки. 

 

Сильна команда дизайнерів: всі моделі розробляються прямо на манекені в ательє в Дюссельдорфі. 

 

Памела Бекер і Коля Шварцер

 

Вечірню моду в основному асоціюють з пишними деталями і великою кількістю блиску. У марки The Pure Barbara Schwarzer зовсім інший підхід. У чому його особливість?

 

Коля Щварцер: наша марка робить ставку на сучасний пуризм і розслаблену розкіш. Моделі витримані в спокійних тонах.

 

Від вечірньої моди до сучасних офісних образів

 

Памела Бекер: для кожної колекції ми по всьому світу вишукуємо найкрасивіші і благородні тканини які роблять наші моделі ще більш привабливими.

 

Моделі від The Pure Barbara Schwarzer завжди є бездоганним симбіозом крою і тканини. 

 

Ваш комбінезон, який ми представляємо в грудневому номері, - яскравий тому приклад.

 

Памела Бекер: завдяки V-подібній горловині і драпіровкам на ліфі комбінезон ідеально сідає по фігурі і моделює жіночний силует. А брюки лаконічного крою роблять ноги нескінченними.

 

Коля Щварцер: в комбінезоні почуваєшся завжди більш розкуто, ніж в будь-якому іншому вечірньому вбранні, він дає більше свободи під час руху на відміну від багатьох суконь. Ця модель дуже жіночна і в той же час має спортивні риси - хвилюючий мікс для експериментів зі стилями.

 

Комбінезон 119 Burda 12/2018

 

З чого починався ваш шляху моді?

 

Памела Бекер: я росла в дуже креативній сім'ї і рано стала самостійною. Мода для мене - це особлива сфера, яка дуже приваблює і манить. Для мене щось творити є чимось чарівним.

 

Коля Щварцер: я теж виріс у схожій атмосфері. Мій батько давно заснував компанію і разом зі своєю дружиною Барбарою Шварцер одноіменний бренд. Я дуже радий, що можу продовжити їхню справу разом із нашою командою. 

 

Памела Бекер і Коля Шварцер та їхня креативна команда.

 

ФОТО: ОЛЬГА ЗАЙФЕРТ, АНДЖУЛІ ЕРКЕНС. ІЛЮСТРАЦІЯ: ПАМЕЛА БЕКЕР.

0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 130 А
69.9