0
Акція 1+1=3

Справжнє літо у мінісукні від читачки журналу Burda

Сукня міні Даніели Рудольф-Любке завдяки об’ємним рукавам і смужкам додасть сонячного настрою в наш гардероб.

 

Сукня Burda 6/2024#127

 

Дизайн для сукні було створено на конкурсі ескізів під час минулорічного тренд-шоу, який Даніела виграла, і її ідея потрапила в журнал.

 

 

Даніела Рудольф-Любке
Постійна читачка журналу Burda

 

Це справді сукня моєї мрії, адже вона така повітряна і дарує гарний настрій.

 

 

Чому саме такий крій і принт?

 

Сукня має досить простий базовий крій, але водночас оборки XXL на рукавах додають легкості та грайливості. Смужки для мене — це абсолютно літній принт, у мене виникають асоціації з навісами в італійських кафе з морозивом, смугастими пляжними рушниками і шезлонгами.

 

Один образ Джессіки Альби: у смужку, але не тільник!

 

 

Щодо грайливості — вона відповідає вашому стилю загалом?

 

Насправді мій стиль досить стриманий, для мене одяг має бути максимально зручним як для мами (у мене троє дітей). Собі я завжди шию тільки базові моделі, які можуть довго служити і легко поєднуються з іншими речами, щоб зусилля були не марними. Я люблю шити пуловери, як для себе, так і для дітей. Якщо це має бути щось особливе, то під час вибору тканини я звертаю увагу на її якість і враження, яке вона справляє, або ж завдяки принтам я намагаюся створити щось цікаве з базовим кроєм.

 

Один образ Кендал Дженнер: яскраво-фіолетове сафарі

 

 

Ви давно шиєте?

 

Я завжди любила шити і сама прищепила собі цю любов завдяки таким журналам, як Вurda style. Тепер я шию більше для своїх дітей — це приносить мені радість. Під час пандемії це захоплення посилилося: у той час в Instagram у нас навіть утворилася невелика спільнота, в якій ми підтримували та надихали одне одного. І тепер ми зустрічаємося й у реальному житті для спільних креативних занять.

 

 

ФОТО: ASTRID OBERT; PRIVAT; VAB. ІЛЮСТРАЦІЇ: DANIELA RUDOLF-LÜBKE

 

Ще більше цікавих моделей та оригінальних ідей у журналі Burda Style 6/2024!

 

 

 

0
Поділитись:

Зачекайте будь-ласка