0

Актуальна палітра сезону. Літо 2016

Зазвичай влітку прокидається жага до яскравих барв. Але цього сезону будуть актуальними стримані відтінки. Ми звикли уникати приглушених кольорів із сіруватим тонами, але цього літа вони матимуть дуже стильний вигляд і вдало контрастуватимуть на фоні "веселкових" вбрань.  Для цього ми створили підбірку моделей в актуальних кольорах та маленький гід по стилю кольорових поєднань.

 

Блакитні відтінки підкреслюють сталість, уособлюючи непорушність небесхилу. Легкий блакитний - це тепле повітря та колір літніх хмар. Яскраві відтінки дарують впевненість та пробуджують жагу до пригод. В той самий час відтінки Соковита Гірчиця та Зелений Луг пропронують дотик екзотики. 

 

Охолоджуючий та заспокійливий колір жакета у стилі мілітарі дизайнери обрали за тонкий динамізм та витонченість.

 

Один із кольорів землі, природний і гармонічний темний сіро-брунатний. Пасуватиме не лише до усіх кольорів літньої палітри 2016, а й до яскравих та гарячих відтінків квітучого саду.

 

 

Цей колір випромінює доброзичливість та затишок. Зазвичай попільно-рожевий відтінок ми звикли бачити навесні, але у літню палітру він впишеться не менш органічно. Це доводить сукня  із наскрізною застібкою із колекції сафарі.

 

 

Розкішний та елеганний колір зеленого лугу, улюбленець однієї з останніх колекцій Burda Style. Цей колір в модній індустрії зображає яскравість та франтівство. Саме нейморівна глибина віддітнків Соковитого Лугу надихнула колористів Pantone додати його до своєї зеленої палітри, а дизайнерів Burda style створити розкішну сукню приталеного крою з широкою спідницею.

 

 

Пряна гірчиця - це також екзотичне доповнення палітри Pantone. Несподівний та незвичайний колір. В колекціях цього сезону він виступає в ролі абстрактного та геометричного акценту, який обрали дизайнери. Тому ми пропонуємо і вам спідницю із складками та запахом виконати саме у цьому кольорі.

 

 

 

Модний колір помади 80-х сьогодні ми зустрічаємо у новій неймовірно стильній інтерпретації.  Палітра образу, створеного для анорака із суцільнокроєними рукавами, неймовірно жіночна та ніжна. Втім, розкішний темно-рожевий відтінок із сірими нотками вносить родзинку у типовий сірий гардероб.

 

 

Три нових визначених кольори Panton у літній палітрі 2016 дають привід замислитись. Тому ми пропонуємо стати сміливішими та обрати неочікуваний для себе колір тканини для нових творчих проектів по шиттю. Можливо, саме цього сезону вам вдасться обрати нових фаворитів для свого гардеробу.

 

0
Поділитись:

Хіт продажу