0

Холодна веселка. Модні кольори сезону осінь-зима 2016/2017

  Кожна людина хоч раз в житті замислювалась над питанням, хто обирає кольори, що будуть трендовими.

Багато хто вважає, що дизайнери домовляються між собою про це. Але насправді все дуже просто. Існує дослідницький центр компанії Pantone під назвою Інститут кольору Pantone (Pantone Color Institute), що займається експериментальною роботою з кольорами та їх впливом на моду, дизайн інтер'єрів тощо. Саме вони обирають модні кольори кожного року та сезону. Дизайнери перед початком створення своїх колекцій отримують консультації у спеціалістів Інституту.

 

 

Навіщо потрібні нові трендові кольори?! Для того, аби модники з усього світу могли урізноманітнити свій гардероб з урахуванням актуального сезону.

Отже, модні кольори сезону осінь-зима 2016/2017:

 

№ 17-4028 Riversade (Річковий синій)

Відтінок цього кольору найкраще підійде холодним типам зовнішності. Поєднувати його можна з будь-якими речами. Неймовірний акцент цим кольором можна надати, застосувавши його в аксесуарах.

 

 

№17-3914 Airly Blue (Небесний блакитний)

Відтінок цього кольору також дуже пасуватиме холодним типам зовнішності. Поєднувати його найкраще з речами нюдових теплих відтінків: рожевим,бежевим, сірим або навіть холодним білим.

 

 

№ 17-3914 Sharkskin (Шкіра акули)

Цей відтінок сміливо може бути базовим. Він відмінно поєднується з усіма кольорами цього списку.

 

 

№18-1550 Aurora Red (Червона Аврора)

Найкраще підійде теплим типам зовнішності. Але треба бути з ним обережними і мати лише один акцент у образі: помада, аксесуари чи одна річ з вбрання. Розбавляти його слід нейтральними відтінками.

 

 

№16-1318 Warm Toupe (Теплий коричнево-сірий)

Може впевнено виступати базовим у образі і поєднується з усіма кольорами.

 

 

№18-1630 Dusty Cedar (Пильний кедр)

Функціонально цей колір дуже подібний до попереднього. Підходить до усіх типів зовнішності.

 

 

№18-5845 Lush Meadow (Соковитий луг)

Неймовірно передає багатство відтінку у вечерньому гардеробі. Цей колір сміливо можна використовувати у взутті та аксесуарах. У одязі його треба розбавляти нейтральним відтінками.

 

 

№14-0952 Spicy Mustard (Соковита гірчиця)

Ідеально підходить для засмаглої шкіри. Надає образу пікантності та екзотики.

 

 

№18-1340 Potter's Clay (Гончарна глина)

Нагадує собою суміш апельсину та осіннього листя, тому не випадково він потрапив до цього списку. Він також більше підійде теплому типу зовнішності.

 

 

№17-3240 Bodacious (Безрозсудний)

Невипадково має таку назву, тому що він не типовий для осіннього сезону. Цей яскравий та насичений колір з рожевим відтінком водночас кокетливий та функціональний.

 

 

Усі кольори цієї палітри на перший погляд здаються дуже екстравагантними, але між собою дуже гармонійно поєднуються і їх можуть сміливо одягати люди будь-якого типу зовнішності, при цьому слід пам'ятати про правильне та гармонійне поєднання образу.

4
Поділитись:
+ коментувати

4 Коментарі

Круті кольори! Коли ще була брюнеткой,  хотіла пошити собі щось з таким кольором, як соковитий луг, але не знайшла підходящу тканину. А ось "гончарна глина" в мене є сукня із штучної замщі, та туфлі, так що я трохи в тренді)))

А мені пильний кедр і гончарна глина не дають спокою:)

А от із "соковитого лугу" шила чотири роки тому сукню на новорічний корпоратив (хоча на фото її колір має темніший відтінок, ніж в реальності)

http://olena09.blogspot.com/2014/03/blog-post_4138.html

Дуже гарні кольори! Дякуємо трендовигадувачам! ))) Так подобається "річковий синій". Шкода, що не пасує до типу. Але, його ж можна поєднувати! Наприклад, з "теплим коричново-сірим". Мої улуюблені - "соковитий луг" та "гончарна глина" дуже надихають!

Дуже приємні кольори! Мені всі подобаються! І навіть вже встигла пошити сукню кольору "соковитого лужка"!

Хіт продажу