0

Краса без обмежень: нова колекція Осінь-зима 2018 від TOUS

Традиційні методи, довершені протягом століть, поєдналися з новітніми технологіями, щоб подарувати нам продукцію найвищої якості, яка не втратить свою красу і цінність протягом наступних тисячоліть. Коштовності з нової колекції Осінь-зима 2018 від TOUS  мають глибоке символічне значення і безліч можливостей.

ювелірна марка TOUS
TOUS
ювелірний бренд

Всесвітньо відома ювелірна марка TOUS, заснована в 1920 році, сьогодні представлена на п’яти континентах, у 53-х країнах світу. 3500 професіоналів під керівництвом третього покоління сім’ї Tous натхненно працюють над створенням розкішних і водночас доступних прикрас. Для виготовлення своєї вишуканої продукції найкваліфікованіші ювеліри TOUS використовують коштовні природні камені і метали, які витримали випробування часом.

HOLD & SWEET DOLLS

Унікальність нової версії колекції HOLD в тому, що вона дає можливість комбінувати ювелірні вироби з різних колекцій для створення власних неповторних образів. Одним рухом перетворюйте намисто на два браслети, а браслети – на довгі сережки, які стануть вашим улюбленим аксесуаром на щодень. Система HOLD ідеально підійде креативним натурам, які не бояться експериментів і бажають продемонструвати сучасний індивідуальний стиль. Граючи з коштовними елементами, відчуйте себе справжнім дизайнером прикрас!

 

 

REAL MIX

Колекція REAL MIX втілює у собі столітній досвід бренду TOUS у роботі зі сріблом найвищої проби. Витончені символи ювелірної марки були переосмислені і створені для нової колекції з використанням найкращих технологій виробництва прикрас з цього міцного коштовного металу. Нова Колекція REAL MIX представлена прикрасами зі срібла різних відтінків, серед яких ви обов’язково знайдете той, що личитиме саме вам якнайкраще.

 

 

REAL SISY

Пам’ятаєте, як неможливо було в дитинстві відірвати погляд від вибагливих і яскравих візерунків з різнокольорових камінців у калейдоскопі? Дизайнери марки TOUS створили неймовірно елегантну і свіжу колекцію REAL SISY, яка поєднала в собі класичні ювелірні вироби, стилізовані у квітковому дизайні, з геометричними формами, створеними з використанням титану – високотехнологічного сучасного міцного металу. Елегантність може бути яскравою, якщо доповнити свій образ прикрасами з дорогоцінного каміння, в яких поєдналися традиції з інноваційними методами.

 

 

Сяйте щодня і нехай ваші щасливі усмішки відбиваються яскравими промінчиками від улюблених прикрас з нової колекції Осінь-зима 2018 від TOUS!

 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу

№ викрійки 149
0грн