0

Симпатичним лоджіям – так!

Сучасні балкони дещо відрізняються від тих, якими ми пам'ятаємо їх ще навіть 10 років тому. Якщо раніше їх використовували винятково як зону зберігання, і на балкон, крім консервації, відправляли речі, які, можливо, колись знадобляться (а насправді ні), то зараз ця зона квартири має зовсім інший вигляд. Тепер балкони або лоджії – це лаунж-зона, де господарі можуть розслаблятися і діставати задоволення. 

 

Як облаштувати навіть найскромніший простір? Як пограти на обмеженій кількості квадратних метрів так, щоб як наслідок отримати класний результат? Саме час дізнатися!

 

Фото: cube44.com.ua 

 

Лофт – затишно і практично на балконі

Віддаючи перевагу цьому стилю в інтер'єрі, ви, навіть якщо будете дуже сильно старатися, не зможете перенавантажити простір. І це величезний плюс в умовах, коли площа невелика. Навіть у найменшій лоджії чудово стануть дизайнерські стільці від Сube44, наприклад, барні, якщо у вас високе підвіконня, або ж просто зручні м'які, де буде приємно розслабитися після робочого дня, посидіти з друзями за чашкою кави або з коханою людиною. 

 

Фото: cube44.com.ua 

 

Ось пара лайфхаків, які дозволять вам заощадити місце і водночас використати кожен квадратний сантиметр раціонально, із розумом:

 

  • Інтегровані ніші та стелажі. Максимум відкритого простору на балконі – запорука відчуття легкості. Ніщо не буде перевантажувати простір. На відкритих полицях можуть бути як корисні і потрібні для життя речі, так і просто якісь елементи декору, навіть рослини, які почуватимуться комфортно на цьому місці. У такий спосіб усе, що вам потрібно, буде розташоване під рукою і заразом буде мати впорядкований вигляд.

 

  • Симпатичні стільці з дерева і металу можна подивитися на цьому сайті: https://cube44.com.ua/ua/stulya-iz-metalla-i-dereva/. Здається, саме такі меблі – це почерк сучасного дизайну в інтер'єрі, і такі предмети побуту потрібні тим, хто хоче облаштувати своє житло за останнім словом актуальних тенденцій. Абсолютно зручні, якісні, не громіздкі, стильні... Що ще потрібно від стільця? Водночас вони займають мінімум місця і, залежно від площі простору, ви можете спокійно вмістити навіть у найменшу лоджію два-чотири такі стільці.

 

  • Не вистачає лише столика, згодні? Кавові столики від Cube44 – справжня знахідка для тих, хто прагне лаконічної краси та функціональності. Довговічна конструкція, виконана з високоякісних та екологічних матеріалів, покликана виконати аж ніяк не тільки декоративну функцію. Продумана ергономіка у низці моделей дозволить вам навіть щось зберігати всередині: від чайного приладдя до улюблених книжок або гаджетів, до яких у вас завжди буде доступ, якщо ви релаксуєте в лоджії. 

 

Фото: cube44.com.ua 

 

Настав час легких, відкритих, світлих і стильних просторів. Практичний мінімалізм у продуманому лофті – оптимальне рішення для тих, хто марить не тільки про красиве, але і зручне житло. А правильно підібрані меблі в цьому всьому – гарантоване досягнення такої мети. 

 

0
Поділитись:

Хіт продажу