Як навчитися шити на швейній машині з нуля: прості поради для початківців

Бажання навчитися шити трендовий  та якісний одяг дуже легко пояснити. Навичка шиття дозволяє самостійно створювати екстраординарні дизайнерські рішення, які практично неможливо зустріти в популярних магазинах. Існує кілька способів навчання роботі зі швейною машиною. Всі вони вимагають різних фінансових і часових витрат.

 

Який спосіб забирає менше часу, а який обходиться найдешевше?

 

Спеціалізовані курси

Навчитися створювати трендові предмети гардероба в найкоротші терміни можна під чуйним керівництвом професіоналів. Бажано, щоб курси шиття були наочними. Так куратор зможе своєчасно помітити помилки учня і навчить швидко усунути їх.

 

До того ж, на професійних курсах вам точно підкажуть, яка представлена в MOYO швейна машина з вертикальним човником або горизонтальним механізмом найкраще підійде для навчання. Слід бути готовим до того, що за очні курси топового рівня доведеться викласти значну суму.

 

 

Навчання за платними відеоуроками

Невеликих тимчасових витрат вимагає і навчання з використанням інформативних гайдів у форматі відео. У тематичних роликах, зазвичай, показані всі базові нюанси самостійного створення одягу та домашнього текстилю.

 

Правда, для перегляду відеоуроків потрібен один з цих пристроїв:

- персональний комп'ютер
- планшет
- смартфон з високою роздільною здатністю.

 

Гаджет з чітким екраном дозволяє стежити за обробкою дрібних деталей та іншими процесами, які вимагають особливої ​​уваги. Вартість відеоуроків, вебінарів і гайдів залежить від їх наповненості інформацією, а також професіоналізму і попиту їхнього організатора.

 

Книги та журнали

Недорогий, але при цьому часовитратний спосіб навчання шиттю - це вивчення профільної літератури.

 

Закріпити теоретичні знання та перейти до практики допомагають:

- журнали,
- книги,
- брошури,
- онлайн-видання.

 

Посилити ефект, отриманий після вивчення перерахованих вище джерел інформації, можна завдяки безкоштовним відео, які можна знайти в Youtube або Instagram за хештегом.

 

 

Cамонавчання

Прості вироби, форма яких не вимагає особливої ​​підготовки, можна навчитися шити і без сторонньої допомоги. Для цього досить ретельно вивчити інструкцію з експлуатації швейної машини й правила техніки безпеки.

 

Однак, з метою запобігання неприємних наслідків (наприклад, псування тканини та ниток, а також отримання травм) краще витратити ресурси на повноцінне навчання.

 

Який спосіб підготовки до роботи зі швейною машиною підходить вам найкраще? Відповідь на це питання залежить від багатьох факторів. Серед них: наявність або відсутність навичок ручного шиття, кількість вільного часу для навчання, подальші цілі експлуатації швейної машини (шиття для себе або на продаж).

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Пуловер А-силуету

Подивіться, яким цікавим може стати скромний пуловер з видовженою спинкою, якщо доповнити його...

30 грн.

Зараз переглядають

Спідниця нижня на кулісці

Якщо дуже хочеться, то нижня спідниця з довгими боковими розрізами, вгорі яких красуються чарівні...

30 грн.

Сорочка із защипами і коміром-стойкою

Сорочка у тонку смужку із защипами вздовж планок застібки стане в пригоді в будь-якому випадку....

30 грн.