Завжди ідеальний зріз. Ножиці FYNNY від Kretzer

Якщо говорити про кращого виробника ниток, більшість швачок з упевненістю називають Gutermann, а що стосується ножиць, то не всі наші читачі відразу можуть озвучити назву улюбленого бренду. У нашій редакції в цьому питанні не виникає сумнівів - це Kretzer. Сьогодні ми представимо найпопулярніші моделі цього бренду з серії FYNNY.

 

Ножиці для розкрою - це основа кравецького арсеналу. Саме цей інструмент забезпечує акуратність виробу ще з перших стадій шиття. Найчастіше в домашньому ательє і в маленькому виробництві використовуються ножиці середньої довжини 10 дюймів (25,0 см), для важких тканин -12 дюймів (30 см) і зубчасті - 9 дюймів (23см) - для дуже тонких матеріалів. Ці три моделі ми сьогодні розглянемо ближче.

 

  

 

Кравецькі ножиці з гострими кінцями

Завдяки тому, що лінія рукоятки плавно переходить в лінію леза, тканина майже не піднімається з поверхні розкрою, і ви можете зробити розріз максимально рівним.

 

 

Загострені краї дозволяють зробити максимально точний розріз в куточках.

 

 

Кравецькі ножиці ХХХL

Міцна модель для плавного різання найщільніших тканин.

 

 

Ви подужаєте навіть пальтові тканини, склавши полотно в кілька шарів.

 

 

Ножиці ЗИГЗАГ

Професійні ножиці для дуже тонких матеріалів.

 

 

Легка і зручна у використанні модель з однокомпонентною ручкою підходить для роботи з шифоном, шовком і трикотажем.

 

 

 

Що примітно, ножиці FYNNY виробляються безпосередньо на заводі в Німеччині в знаменитому «Місті клинків» - Золінгені. З ХIХ століття це один з провідних центрів німецької металургії, не дивно, що для виготовлення ножиць використовується сталь високої якості X46Cr13 (1.4034). Ножі з такої сталі довше тримають заточку. За відгуками досвідчених швачок ножиці FYNNY при правильному використанні можуть прослужити без заточування більше 8 років!

 

 

Леза не змінюють свого кольору, не схильні до окислення, ідеально підходять для інтенсивного використання та зберігають відмінний зовнішній вигляд лез протягом всього терміну служби. Компанія виробник дає гарантію 30 років на свою продукцію, а це означає, що ви можете розраховувати на сервісне обслуговування вашого інструменту. Приголомшлива інвестиція в якість вашої швейного творчості!

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет короткий спортивного крою

Завдяки рельєфній тканині вогняного кольору спортивний жакет прямого силуету з поясом по нижньому...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня без рукавів з асиметричним низом

Сукня-туніка приталеного силуету з асиметричною лінією низу. ...

44.90 грн.

Жакет приталеного крою з баскою

Продемонструвати приголомшливий костюм, отримати на свою адресу море компліментів і зловити букет...

39.90 грн.