Завжди ідеальний зріз. Ножиці FYNNY від Kretzer

Якщо говорити про кращого виробника ниток, більшість швачок з упевненістю називають Gutermann, а що стосується ножиць, то не всі наші читачі відразу можуть озвучити назву улюбленого бренду. У нашій редакції в цьому питанні не виникає сумнівів - це Kretzer. Сьогодні ми представимо найпопулярніші моделі цього бренду з серії FYNNY.

 

Ножиці для розкрою - це основа кравецького арсеналу. Саме цей інструмент забезпечує акуратність виробу ще з перших стадій шиття. Найчастіше в домашньому ательє і в маленькому виробництві використовуються ножиці середньої довжини 10 дюймів (25,0 см), для важких тканин -12 дюймів (30 см) і зубчасті - 9 дюймів (23см) - для дуже тонких матеріалів. Ці три моделі ми сьогодні розглянемо ближче.

 

  

 

Кравецькі ножиці з гострими кінцями

Завдяки тому, що лінія рукоятки плавно переходить в лінію леза, тканина майже не піднімається з поверхні розкрою, і ви можете зробити розріз максимально рівним.

 

 

Загострені краї дозволяють зробити максимально точний розріз в куточках.

 

 

Кравецькі ножиці ХХХL

Міцна модель для плавного різання найщільніших тканин.

 

 

Ви подужаєте навіть пальтові тканини, склавши полотно в кілька шарів.

 

 

Ножиці ЗИГЗАГ

Професійні ножиці для дуже тонких матеріалів.

 

 

Легка і зручна у використанні модель з однокомпонентною ручкою підходить для роботи з шифоном, шовком і трикотажем.

 

 

 

Що примітно, ножиці FYNNY виробляються безпосередньо на заводі в Німеччині в знаменитому «Місті клинків» - Золінгені. З ХIХ століття це один з провідних центрів німецької металургії, не дивно, що для виготовлення ножиць використовується сталь високої якості X46Cr13 (1.4034). Ножі з такої сталі довше тримають заточку. За відгуками досвідчених швачок ножиці FYNNY при правильному використанні можуть прослужити без заточування більше 8 років!

 

 

Леза не змінюють свого кольору, не схильні до окислення, ідеально підходять для інтенсивного використання та зберігають відмінний зовнішній вигляд лез протягом всього терміну служби. Компанія виробник дає гарантію 30 років на свою продукцію, а це означає, що ви можете розраховувати на сервісне обслуговування вашого інструменту. Приголомшлива інвестиція в якість вашої швейного творчості!

0
Поділитись:

Хіт продажу

Блуза з асиметричними пілочками

Ми знову спостерігаємо тріумфальне повернення білої блузи. Наш варіант - з глибоким вирізом, без...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет лаконічного крою з великими кишенями

Шерсть і жакард, смужка і великий горох – поєднання різних фактур та візерунків перетворює...

49.9 грн.

Блузка шифонова з воланами

Тонкий шифон, волани і рукави зі зборками – поєднання, що робить наш образ жіночним і ніжним. ...

49.9 грн.