Домашнє ательє

Гляньте на своє робоче місце: етажерки, шухлядки, коробочки і стаканчики допоможуть утримувати в порядку тканини і робочі інструменти  для шиття, які завжди будуть під рукою, коли знадобляться.

 

 

 Зависаємо! Рейлінг з пластиковими стаканчиками (IKEA) підійде не тільки для кухні, але і для робочого куточка майстрині. Стаканчики легко виймаються із тримачів, і в процесі роботи їх можна поставити в будь-яке зручне місце.

Ще вище! Дерев'яні скриньки (IKEA) покрийте лаком і поставте одну на іншу. Щоб шухлядки не ковзали, зафіксуйте їх за допомогою самоклеючої контактної стрічки велкро. Знизу пригвинтіть коліщатка - вийде оригінальна тумбочка з відділеннями різного розміру.

Сила тяжіння - проста магія! Вам буде потрібна спеціальна фарба з магнітними властивостями. Покрийте нею ділянку стіни, а зверху нанесіть шар водоемульсійної фарби і легко прикріплюйте все що завгодно.

В один ряд! Щоб рулони тканини і паперу нікуди не закотилися, зберігайте їх в ящиках для пластикових пляшок ємністю 1,5 л - саме вони мають оптимальну висоту для великих рулонів. Покрийте пластмасовий ящик аерозольним лаком - і готово!

 

 

Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка з баскою і сорочковим коміром

Скільки жіночої грації і шляхетності в блузці з сорочковим коміром, наскрізнию потайною застібкою...

33.50грн.

Зараз переглядають

Топ прямого крою

Коли стовпчик термометра піднімається все вище і вище, зупиніть свій вибір на легкому топі з...

33.50грн.

Блуза прямого крою

Довга пряма блуза в тонку світлу смужку, з округленими боковими розрізами, доповнена вузькими...

33.50грн.