0

Блуза

  • автор: Анна Оснач
  • дата: 07.09.2016
6
Поділитись:

Опис


Мій дебют!!пошита перша річ - блуза по викрійці Бурди!!Виявилось доволі просто шити по ілюстрованому курсу, і виглядає блуза цікаво.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Анно, з дебютом пошиття по викрійці Бурда і з першим проектом на форумі! 

Гарна блуза вийшла. Ілюстровані курси - це просто вчитель по шиттю у нас вдома:) Сама завжди ними користуюсь із задоволенням.

Викрійка набирає популярності. Додавайте, будь ласка більше фото, щоб побачити вашу чудову блузку в усій красі:) 

Дякую, Олено! по-дитячому приємно, що перша річ вдала. Хоча не врахувала, що бажано брати тканину з двостороннім візерунком, оскільки виворіт верхньої частини блузи та смуги банта трохи вивертає назовні, але це не критично.

Анно, вітаю! Мені теж припала до душі ця блузочка. Але мені малувато фоток. Я дуже люблю роздивлятися всі етапи шиття, тому наступного разу , будь ласка, по можливості додавайте більше фото. Надхнення і творчих нападів! Чекаємо новинок у вашому виконанні ;)

Дякую, Тетяно!Після першої вдалої речі азарт тільки розпалюється, адже є стільки ще цікавого, ще вчитись та вчитись. Ваші роботи неймовірні..є до чого прямувати!!

Поздравляю с дебютом! "Глаза боятся, а руки делают" - с таким девизом прошел у меня пошив первой вещи, первой юбки, еще и с гульфиком. Если бы не мастер-класс в журнале, то я бы тогда пропала :-) Так что набирайтесь смелости, практикуйтесь и обязательно показывайте нам результаты своих трудов. Удачи! :-)

Дякую!!приємно долучитись до осередка творчих леді) перша пошита річ як маленьке свято. Сподіваюсь, таких свят буде багато) і Вам успіхів та креативу!

Хіт продажу