0

Брюки

  • автор: НАДІЯ
  • дата: 19.10.2017
15
Поділитись:

Опис


Ось і я наважилася на штани. Мені простіше зшити 2 пальто, ніж прості штанці)))) Це 3 спроба пошиття штанів, перші 2 не ношу. Тканина зовсім трохи  тягнеться. Було 2 м, залишилося ще на жилет, буде костюмчик))
Зняла викрійку 72 розміру, сколола, спробувала приміряти, здалося дуже тісно. Зняла викрійку 76 розміру. Викроїла дуже ретельно, вперше припуски з лінійкою відміряла, зазвичай на око. Зметала, приміряла (кожен етап дуже прискіпливо опрацьовувала, для мене пошив брюк, це жах) і вони виявилися величезні. Припуски великі, перекроїла на 72 розмір. На зріст викрійку не змінювала. Довжина журнальна, ширина штанин теж. Жодних зміни. Штани дуже подобаються, але в поясі все одно завеликі, та й самі вони вільні, але я так люблю, щоб не в обтяжку. Буду шити ще по цій викрійці. І цікаве спостереження для мене: у всіх описах брюк, які я читала в журналі, є етап коли треба витягнути кроковий шов на спинках, в цих брюках такого немає.
"Стратегічно важливі" місця зшивала потрійним швом. Ношу з туфлями на низькому ходу, але і з каблучком добре)))

Інші вироби користувача
+ коментувати

15 Коментарів

Надія, дуже хороша посадка брюк. Вам вони пасують і створюють пропорційний силует. Я задній шов у брюках також строчу цим швом - краще перестрахуватись. Ви ВТО робили?

Дякую)) ВТО звісно робила, хоч і тканина не дуже піддавалась, навіть складки тримаються.

  Надіє, третя спроба вийшла на славу! Брюки сидять відмінно! Вам дуже личить така модель!

Дякую, Іринко)))) Дуже приємно!

Не зря говорят - бог троицу любит....Очень хорошо сели брючки, великолепно смотрятся. А попробовать уменьшить длину до  7/8 даже на примерке не пробовали ? Не захотели или не смотрится ? Интересуюсь с умыслом - просто эти брючки тоже на примете у меня, может и дойдут руки до весны.

Спасибо))) очень приятно! Длину даже не пробовала, ну очень сосредоточено их шила)))))))) Думаю с ткани с принтом на лето можно и короче. А тут, на осень, плотная черная ткань, как раз, длина в самый раз!

Правильное решение оставить длину, согласна. Ведь в журнале брюки поданы в летнем варианте. Учту при пошиве сезонность изделия.

Спасибо))))) Но сидя брюки подлазят как в журнале)))

Класні брючки! Хочу такі:)

 

Дякую))) Танюшка! Ти ж їх бачила, просто не звернула уваги))

Як це не звернула уваги?! Дуже сподобалось, просто поспіхом не встигла сказати!

Цікаві брюки, а в журнальній версії, де модель сидить, там вони значно коротшими здаються. Я гадала, що то капрі або бриджи. Сподобались дуже!

Дякую))))) Ні то брюки для високих, У мене зрість звичайний, не коректувала. А сидячи вони теж так підлазять)))

Надю, ти "відкрила" мені очі на цю модель. Я була впевнена, що це вкорочені штанці десь так 7/8, а вони мають вигляд більш класичний. Сидять чудово, не знала, що у тебе так складно з брюками виходить. Мені викрійки брюк Бурда підходять без проблем з урахуванням коригування на талію 36 при всьому іншому 38. Але то найпростіше коригування.

Так, Оленко, та на модельний зріст, так і буде 7/8. Люблю таку довжину, але в мене без жодних змін війшло по щиколотку. 

Як же тобі пощастило з брюками)))))) Я хоч і не дуже їх люблю, але з принципу треба ж навчитись їх шити))))) Та й іноді треба, щоб були гардеробі))))

Хіт продажу