0
Акція 1+1=3

Демо-пальто

  • автор: Мар"яна
  • дата: 15.05.2017
2
Поділитись:

Опис


Доброго вечора,шановні форумчани!

Показую вам  обіцяне в одному з коментарів-демісезонне пальто.

Модель була використана 146,розмір свідомо брала 52,хоча виміри замовниці відповідали 54р.Добавила(за бажанням клієнтки)комір з Бурди8/13 мод.103,шлицю,кишені в рельєфах.По низу пришивної частини пілочок і спинки-не робила,а продовжило до потрібної довжини верхні лекала.Застібка -потайна,планка з петлями.Боялась,бо робила перший раз,але результат мені сподобався.

Тканина:темно синій кашемір з набивними трояндами(по фото не дуже видно).Підкладка на синтепоні.

Внесені мною зміни:підняла нагрудну виточку прибл. на 2см,змншувала плечі прибл. на 1-1,5см. і дуже мала горловина,як для плюсів.А в загальному,модель досить цікава!

Вибачаюсь відразу за те,що нема фотографії на замовниці,вона категорічно відмовилась.Тому....що є,то і показую.

Дякую за перегляд!

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Мені дуже подобається - і тканина, і як акуратно і багато всяких строчечок зроблено і навіть модель майже уявила ))) По-доброму заздрю тим, хто вміє зменшувати плечі і піднімати лінію грудей - я ше не дуже уявляю, як це зробити, не збільшивши дирку для рукава і не зіпсувавши всі інші вигини деталей речі ))) 

Мар'яно, шити пальто - справа певного рівня майстерності. А ще й коригувати викрійку, то взагалі непросто. Навіть не бралася за таке:) 

Гарна робота. Красиві фото готового виробу це прекрасно, але дуже цінно для кравчинь побачити, як це зроблено, яке воно всередині. Дякую за показ!

Зачекайте будь-ласка