Еко-сумки

  • автор: Марина Усик
  • дата: 24.09.2015
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис


Саме таким символічним зображенням на еко-сумках мені хотілося б привітати редакцію українського сайту із народженням, вибачте щоправда із запізненням) Тема еко-сумок заполонила мої думки ще зі старого російського форума, автор Олена09 тоді опублікувала сумки із вишитими деревами. У 2012 році у нас вдома зявилися ці чудові замінники пакетів і слугують нам до цього часу. Найбільш приємно, що чоловік, йдучи до магазину, питає - де сумка із деревцем?

Щодо цих сумок - матеріал 100% льон (бабуся подарувала мені нову простинку радянських часів, матеріал міцний,зараз такого я не зустрічала), таких сумок було розкроєно кілька. Схема давно була знайдена в Інтернеті в монохромі, але прийшла ідея ось так її розділити навпіл. Нитки комбінату імені Кірова. Карман із блакитної тканини закриває вишивку від пошкоджень - ідея не моя)))Дякую за увагу. Бажаєте щось запитати - пишіть, радо відповім!

+ коментувати

6 Коментарів

Марино, який символічний дебют на українському ФФ! Дуже приємно, що моє захоплення вишитими сумками пішло далі серед людей:)
Яка вдала ідея з кольорами вишивки. Акуратна робота, приколола в свій Пінтерест:)

Вiтаю Марина! Чудовi сумки,вишивка прекрасна,кольори -око тiшиться!Вибачте,клавiатура росiйська...Тому пишу з тих лiтер, якi маю.

Ганно, пишіть російською, коли не виходить українською, наш сайт двомовний:)

Олено,дякую за схвальний відгук!) на той час і зараз ідея таких сумок мені дуже сподобалася, певно для того ми і реєструємося на форумі, щоб черпати натхнення і спілкуватися із такими ж захопленими людьми)))

Ганно, дякую, рада, що кольори вам сподобалися)

Якi гарнi!!!! Чудова iдея для подарунку!

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка прямого силуэта с широким воротником-стойкой

Свет мой, зеркальце... Спору нет: в этой узорчатой блузке с воротником-стойкой, вы будете...

35 грн.

Зараз переглядають

Блуза простора зі складкою на переді

Модель з оригінальною складкою на переді, округленими боковими розрізами і пишними від ліктів...

35 грн.

Сукня трикотажна з драпіровкою на кокетці

Наша сукня заслуговує на увагу не лише через свій насичений колір. Завдяки вузькому ліфу з...

35 грн.