• автор: Катерина
  • дата: 11.04.2017
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Ревізія шафи показала, що на початок сезону знов нема чого вдягти, ну в мене є поважна причина, мінус 19 кг, це ж поважна причина зшити чогось свіженького.

На швидкоручь зшився костюмчик з джерсі, який мав бути усього лише спідницею.

Цей купон джерсі із стратегічних запасів, цих хом'яковых відрізів у мене ще років на 20 вистачить. Почалося все з бажання синього, але синього у нас вже багато, а хочеться ще, та і тема "А силуета" не відпускає мої думки, а ще хочу навчитися будувати викрійки сама - все відразу і три рази.

1 - Наявний купон цілком собі не синій, але синій колір присутній.

2 - Оскільки принт не стикувався зовсім і взагалі, право-ліво він несиметричний і нанесений з перекосом, силует А це те що дозволить не привертати уваги до такого вандалізм.

3 - Чудова майстриня з дружнього форуму показала нескладну побудову своєї фірмової спідниці "від кута", ще і відповіла на усі мої безглузді питання, за що їй низький уклін і велике спасибі.

Це мала бути тільки спідниця, та залишилися шматочки з пинтом, а у кого в запасі немає залишку чорного трикотажу? Ось так і маємо костюмчик.

Так, рукави вдалося зробити симетричними і шов по спинці поєднати. 

На кофтинку брала крій моделі 112 з Бурда 2/2010, Трохи переробила виріз щоб отримати ефект маленької "стоячої лодочки", на мене не сів як слід, хоча базові коректировки виконала відразу, довжина спини все одно завелика. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Втр, 11/04/2017 - 19:27
автор: Люда

Чудовий костюмчик!

Я теж любю синій, а він мені не пасує і я його "припасовую" як тільки можу ))))

По-доброму заздрю людям, які вміють і можуть шити з "тягучих" тканин ))) В мене не виходить - чи то машинка не така, чи то я "не така".

А Ваш костюм - просто знахідка: синенький, рябенький, зручний, з комфортного джерсі, гарний і дуже приємний привід його пошити. Лиш би той привід був з хороших причин і на довше затримався ))

Успіхів Вам і натхнення щоб обновити весь гардероб з "хом'ячих запасів" і не тільки! ))

Срд, 12/04/2017 - 12:12
автор: Катерина

Дякую за теплі слова))) А от з чого ви вирішили, що вам синій не пасує? (здивований смайлик), на форо профілю все гармонійно))) То ви щє не зустріли свій синій))

Якщо дозволити, поділюсь своїм досвідом шити "тянучі" тканини. Коли ще не придбала оверлок, шила на звичайній машинці голкою для стрейч тканин і зигзагом з невеликим шагом, все шилось чудово. До речі, сукня сшита на машинці зигзагом, а всі припуски підшиті до основної тканини козліком, це зроблено для того щоб шов на ребро не став. Я і досі багато що з трикотажних і тянучіх тканин шию як звичайну костюмну тканину, шви на виробах вразутюжку біль подобаються, і шию звісно зигзагом. Коли ви відпрасуєте шов на дві сторони, не буде взагалі помітно, що він зєднаний не прямоб строчкою, шов не буде стягнутий, та залишиться еластичним. Ще активно шию зигзагом  атласні і підкладочні тканини, хоча спочатку і звучить дивакувато, результат чудовий.

Цей метод вже роки три як підглянула на дружньому форумі і активно використовую.

Чтв, 13/04/2017 - 07:33
автор: Люда

Дякую )

Я знаю про "зигзаг". Я ним шарф 10 разів пробувала зшити - не виходило. Аж накінець, коли один раз голка заходила в тканину, а інший - за її межі, - ледве вдалось стулити той прямокутник докупи.

І плаття подрузі коли шили, верхній шар з еластичного мережива не з першого разу змогла прострочити.

В мене ше й машинка, як виявилось, дитяча )) : довжину стіжка можна відрегулювати, а натяг нитки - ні. І з трьох видів зигзагів - тільки один активно використовую (як оверлок), Бо менші - широкі і нещільні. ))

Птн, 14/04/2017 - 09:06
автор: Олена Рапова

Катерино, великий плюс "мінусових":) розмірів, у які ви так успішно повернулися, те, що з невеликого шматочка тканини можна понашити собі багато чого. От, наприклад, як ваш чудовий костюм. І добре, що він посередині має контрастну однотонну вставку. Такий дещо спортивний акцент в розмаїтті візерунків.

Цей блок не удаляти.

Пуловер з вирізом "водоспад"

Завдяки еластичному трикотажу пуловер з вирізом горловини «водоспад» комфортно облягає фігуру. ...

27.95грн.

Спідниця міді на широкій кокетці

Застрочені вгорі складки біля широкої кокетки, які створюють необхідний розмах, але при цьому не...

27.95грн.