Жакет - весняні витрибеньки

  • автор: Катерина
  • дата: 05.04.2017
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Доброго дня пані)))

приймите до своєї теплої спільноти щє одну фанатку голки і нитки?

Якщо ваша ласка, розпочну зі свіженького (вибачайте не здогадалась як проставити модель з журналу.ю кому цікаво це крій по 112 моделі)

Я тут з історією: "Про те як говорити, що НЛО немає - їх дійсно немає, якщо про них не пам'ятати".

Про те, що розкроїла цей жакет 3-4 роки тому я благополучно забула, він сидів в окопі як справжній партизан, а вийшов до людей тільки пару тижнів тому. Був він акуратно складений в кульочку, і до нього ще подавався утеплений підклад. Вийняла і засумувала - такої дивовижної якості пальтова тканина повинна жити. Фасон непоганий, усі запчастини на місці, поличка і спинка зібрані, плечові відкриті, рукави і підборти на місці, ну шви замордовані праскою, тут можна і реанімувати, чому не дошила?

Наживляємо і ось він момент істини, плече на 3 см більше, рукав взагалі не сів, від талії до плеча заломи, підборти покроїни з жахливим перекосом, та ще і вертикальні шви не розгладити. Зробила, що змогла, результат перед вами. Усередині дуже багато ручної роботи, вспушка скрізь, ось не хотілося ніяких швів, та і моя машинка не виконала б їх тут гідно.

Після перекрою підборт з низом вдалося з'єднати тільки у стик. Пришила сіренькі кнопочки, сіренький кант і радію :) Найважливіше - із заготовленого раніше підкладу випорола утеплювач, ну ось скажіть, хто по добрій волі Мейду викине, і вручну повністю пстягала до виробу.

Ось якось так.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Катерино, фанати голки та нитки радо вітають новачка! 

Та ще й відразу з такою серйозною річчю як жакет. Чудова робота. Теж "бавлюся" крученими петельками-вішаками і кантом по краях бортів усередині:)

Особливий подвиг - ось так витягнути недошив і привести його до повноцінного життя у власному гардеробі. Гарна модель. Номери викрійок додаються лише з журналів від 2013 року. А з більш старіших, нажаль, просто вказуємо в описі, як ви і зробили.

Дякую за показ!

Олено, дякую за теплий прийом :) шию я вже не першийй рік, ала це в мене лише хоббі. Вчилась це робити самостійно, шукала інформацію в Інеті і пробувала, так потроху і захопилась.

Я одна з фанаток мілітарі, тому не змогла пройти стороною! :) Чудовий жакет, чудове виконання, було дуже цікаво продивитися Ваші фотографії з описом. 

Дуже дякую за теплі слова :) Теж люблю мілітарі, але тільки в більш класичному прояві, цей жакет навіть не знаю до якого напрямку віднести, не сильно розуміюсь на назвах напрямків, нехай буде мілітарі)))

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Брюки трикотажні для костюма Кажана

Анорак з крилами доповнюють двоколірні трикотажні брюки. Широкий пояс з еластичною стрічкою...

30 грн.

Зараз переглядають

Блузка з V-подібним вирізом і запахом

Коротка блузка з V-подібним вирізом і запахом, призбореними пілочками і довгими зав’язками...

30 грн.

Шорти з еластичною деталлю для живота

Затишний трикотажний костюм для майбутньої мами. Вільний пуловер не сковує рухів, а розтяжна...

30 грн.