0

Кроп-топ

  • автор: Georgina (Olena)
  • дата: 11.09.2016
4
Поділитись:

Опис


Доброго вечора майстриням,
цей кроп-топ пошила з італійського  жаккардового трикотажу, 100% поліестер (правда, продавчині називають цей матеріал неопреном).
Шила точно за інструкцією та викрійкою, крім деяких змін: видовжилана на 13 см, та  замість сміливого розрізу ззаду зробила виріз-крапельку, щоб на роботу можна було вдягати.
В прохолодну погоду цей материал - саме те, що треба, але коли жарко - пАрить.

Топ вигуляла на щорічному фестивалі "дерунів" в славному місті Коростені - столиці древлян.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Georgina, видно, що топ класний і зручний, але мені не вистачає якого - небудь аксессуару, брошки чи намиста, ну що там у вас в закромах одиноко сумує. Діставайте сміливіше. Я знаю, що у такоі жіночки точно знайдеться щось оригінальне. Ну на крайній випадок, зшийте з залишків тканини (а вони у вас точно є) невеличкий бантик, і звичайний кроп-топ перетвориться на єксклюзив ;)

Ну, це лише моя думка... а погодитись чи ні, то вже залежить від ваших вподобань. Як то кажуть, про  смак не сперечаються, ім насолоджуються :)

Таню, дякую за комплімент і пораду! Пошукаю щось у закромах:) Маю багато брошок, намист, шийних хусток, носила їх свого часу із задоволенням, але протягом останніх 4-5ти років, мабуть, стомилась від аксесуарів, бо нічого з цього не ношу. Ну нічого, ще раз перегляну свої шкатулочки і залишки від пошиву і щось придумаю:)

Гарний топ. Відповідає навіть стриманому дрес-коду і офісі. Але при цьому має легкий, не нудний вигляд. 

Дякую за комплімент, Олено! Це правда, я його і задумувала як одяг для офісу. Тепер, бачу, що завдяки цій тканині, вигляд топу не псується, він не зминається протягом дня. Чимось ця тканина нагадує мені кремплен, з молодих років моєї мами... Думаю. що носитиму його осінніми прохолодними днями.

Хіт продажу