0

Літня сукня 111 11/2008

  • автор: Небрюнетка
  • дата: 19.07.2016
3
Поділитись:

Опис


Доброго дня всім шанувальникам журналу Burda та сайту burdastyle.ua. 

Сьогодні дозвольте вам показати одну з літніх суконь, що я пошила в цьому сезоні. В цьому році я доволі погладшала, тому доводиться оновлювати гардероб та і просто з настанням літньої спеки хочеться чогось яскравого та новенького.

Сукня по викрійці  №111  burda 2008/11. Викрійку брала 42 розміру, але робила такі припуски, що можна вважати добрий 44  ( побоювалась що не влізу ). Викрійку укорочувала на свій зріст 158см - полочку на 2см та спинку на  4 см. Пройми підіймала на 1,5см, плечі вкорочувала на 2 см. Блискавку вшила в боковий шов, але в процесі носки тканина розтягується, можна обходитись  без застібки.  На фото побачила, що можно було б вкоротити і спідницю.

Тканина віскозний штапель - мені дістався 1,20, останній шматок в минулому році. Викрійка мені сподобалась, як багато кому,  рекомендую всім і сама збираюсь використати ще не раз.

Фотографій наробили досхочу, за що дякую своїй колезі по роботі Ларисі

Всім вдалих виробів.

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Сьогодні ФФ просто буяє барвами. Вам дуже гарно у цій новій яскравій легкій сукні! Дякую за фото з усіх боків, все добре видно, як сидить ця моделька. На мій погляд, спідницю можна трохи і вкоротити, а можна й так залишити.
І я серед тих, хто полюбив цю викрійку. Просто ідеальна і універсальна. Класика і жіночність на всі часи. У мене обидва варіанти цієї моделі. Легка без рукавів з віскози https://olena09.blogspot.com/2014/03/blog-post_9966.html і модель 112 з рукавами 3/4 з бавовняного атласу https://olena09.blogspot.com/2014/03/blog-post_5297.html. Пошила обидві у 2010 році, ал ношу і зараз.

Олена , дякую Вам за привітні слова.

Гарна сукня у Вас вийшла. Теж на цю викрійку заглядаю. Перемалювала її ще кілька років тому, а пошити нічого і не спромоглася.. Тепер знову хочу! )) Дякую за фотографії та розповідь.

Хіт продажу