Літня сукня 111 11/2008

• автор: Небрюнетка
  • дата: 19.07.2016
  • складність:
Подобається  3
Поділитись:

Опис

Доброго дня всім шанувальникам журналу Burda та сайту burdastyle.ua. 

Сьогодні дозвольте вам показати одну з літніх суконь, що я пошила в цьому сезоні. В цьому році я доволі погладшала, тому доводиться оновлювати гардероб та і просто з настанням літньої спеки хочеться чогось яскравого та новенького.

Сукня по викрійці  №111  burda 2008/11. Викрійку брала 42 розміру, але робила такі припуски, що можна вважати добрий 44  ( побоювалась що не влізу ). Викрійку укорочувала на свій зріст 158см - полочку на 2см та спинку на  4 см. Пройми підіймала на 1,5см, плечі вкорочувала на 2 см. Блискавку вшила в боковий шов, але в процесі носки тканина розтягується, можна обходитись  без застібки.  На фото побачила, що можно було б вкоротити і спідницю.

Тканина віскозний штапель - мені дістався 1,20, останній шматок в минулому році. Викрійка мені сподобалась, як багато кому,  рекомендую всім і сама збираюсь використати ще не раз.

Фотографій наробили досхочу, за що дякую своїй колезі по роботі Ларисі

Всім вдалих виробів.

Інші вироби користувача
+ коментувати

3 Коментарі

Сьогодні ФФ просто буяє барвами. Вам дуже гарно у цій новій яскравій легкій сукні! Дякую за фото з усіх боків, все добре видно, як сидить ця моделька. На мій погляд, спідницю можна трохи і вкоротити, а можна й так залишити.
І я серед тих, хто полюбив цю викрійку. Просто ідеальна і універсальна. Класика і жіночність на всі часи. У мене обидва варіанти цієї моделі. Легка без рукавів з віскози http://olena09.blogspot.com/2014/03/blog-post_9966.html і модель 112 з рукавами 3/4 з бавовняного атласу http://olena09.blogspot.com/2014/03/blog-post_5297.html. Пошила обидві у 2010 році, ал ношу і зараз.

Олена , дякую Вам за привітні слова.

Гарна сукня у Вас вийшла. Теж на цю викрійку заглядаю. Перемалювала її ще кілька років тому, а пошити нічого і не спромоглася.. Тепер знову хочу! )) Дякую за фотографії та розповідь.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Сукня джинсова А-силуету

Сукня розкльошеного крою без рукавів. ...

44.9 грн.

Зараз переглядають

Пальто для дівчики покрою блейзера

Маленькій модниці так личить рожеве шерстяне пальто, скроєне, як блейзер! Воно досить просторе,...

39.90 грн.

Парка просторого крою з капюшоном

Які б сюрпризи ні принесла погода, в практичній парці з капюшоном, застібкою на кнопки...

39.90 грн.