0

Набір чохлів для оверлока

  • автор: Ella1
  • дата: 03.02.2020
14
Поділитись:

Опис


Доброго дня всім!

Коли я планувала купляти оверлок, розраховувала, що там буде хоч якийсь чохол. В комплекті до швейної машинки був тонкий пластиковий чохол, я просто пошила копію з цупкої тканини і він служить і досі. З оверлоком чохла не було. Ніякого.  

Ціна чохлів для оверлока в неті така, що я одразу вирішила шити сама. Взяла пару джинсів і залишки різних тканин - і вперед. Всі шви закрила косою бейкою. Вручну.

Однотонність джинсу вирішила розбавити вишивкою. Схем для вишивки швейних машинок в неті безліч, а оверлоків немає. Я наткнулась на прикрашений манекеном чохол однієї майстрині і ця ідея мені сподобалась. Вишивала акриловими нитками. Вийшло яскраво і весело.

Викрійку для чохла-сумки розробила на основі розмірів фабричного чохла. Вийшов високий, розрахований на великі котушки ниток. В чохлі мають бути кишені для всякого швейного приладдя. Я зробила одну велику ззаду, щоб туди влазила інструкція.

З залишків джинсів пошила чохольчики для педалі і ножиць з викрутками. Це вже шила по майстер-класам з нету. Чохол для ножиць вішаю на ґудзик збоку сумки-чохла.

Інші вироби користувача
+ коментувати

14 Коментарів

Так гарно і все продумано!

Дякую, але й часу забрало чимало.

Пречудова робота: важлива, корисна та красива! Всі окремі моменти (кишені, чохольчики) такі потрібні та зручні, що й собі почала думати прикрасити куточок :) В одному з журналів "Бурда. Вишиваю хрестиком" є схема зі швейною машинкою, що манить мене вже давно :) Дякую за ідею.

Вишивка і шиття - подвійне задоволення. Спробуйте, не пошкодуєте!

Як же ж гарно) а в мене просто чохол-накидка. Ніяк сумку не пошию))

А я не могла інакше, оверлок треба переносити. У мене немає окремого куточка для шиття. Для швейної машинки я теж шила чохол-накидку з отвором зверху для ручки. В оверлдоці ручки немає.

Необхідна і дуже красива річ. Дякую, що поділилися фото та подробицями пошиття!

Вам дякую за Вашу роботу!

Яка чудова річ! Так все продумано. В мене також не має чохла для оверлока. А ось зручна сумочка, мне здається те, що треба. І покласти інстукцію буде де. Дякую. 

Дуже зручна річ виходить. І залишки тканин є куди використати )))

Чудова робота, все продумано до найменших деталей. У мене схожа ситуація - теж потрібно переносити оверлок. Давненько задумувалась над пошиттям для нього чохла, але все руки не доходять.  Ваш чохол просто таки надихає на створення.  Я в захваті від ващої роботи.  Поділіться посиданням, будь ласка.

Дякую. Відповіла вам в особистому повідомленні.

Дякую.

:)

Хіт продажу