0
Акція 1+1=3

Сорочка вишита

  • автор: Олена Колодій
  • дата: 18.05.2017
5
Поділитись:

Опис


Моя вишиванка зроблена на машинці. Читала , дивилась багато інформації про те як вишивати машинкою. В мене навіть половинка , що вишита другою, вийшла набагато краще. Вчусь. 

Блакитна - компроміс між бажанням мати традиційно українську вишиванку та змогою знайти якісну інформацію що до викрійки , інструкції та  трошки осучаснити фольк. Викрійка взята в Burda 7\2006  мод 114.(ясно що це не українська вишиванка).

Друга біла- перешивання крепдешиновою блузи( яка не носилась майже , але зшита була з дуже якістної тканини , виробництва Київського шовкового комбінату , що колись знаходився на Подолі). Додала машинні строчки під вишивання ручне в кольорах традиційних для України.

Та додаю фото сім`ї мого тата. Він з Вінницької області . Зробила нещодавно реконструкцію декількох карток. То це я до того , що нічого з національного одягу не зберіглося вже тоді. А дуже жаль. Ну це я так. 

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Олено, мені сподобалася і вишивка, і сорочки. Акуратно, кольори приємні. 

Це ви на вишивальній машині таке робите?

Гарне фото з сімейного архіву. Я дуже такі люблю дивитися. Кілька років тому у бабусі взяла старі фотокартки з родичами, у фотостудії зробили копії. Дивовижні відчуття, коли дивлюся на них.

Олена Рапова дякую. Приємна Ваша увага та доброзичливий кометар.

  Гарні сорочки та вишивка! А вишивали на машинці, яка програмується, чи пересували пяльця вручну?  Будемо відроджувати національний одяг!

 Ірина дякую. Машинка звичайна . Так пересувала п`яльця руками. По переведеному зарання малюнку.

  Дякую, Олено! Я теж хочу спробувати вишивку на звичайній машинці. 

Зачекайте будь-ласка