Сукня 5/2016#107

• автор: Олена Гордовенко
  • дата: 14.07.2016
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис

Вітаю! Сьогодні я до Вас з сукнею , яка сподобалася і зшила відразу ж після виходу журналу . Дуже зручна в носінні і проста у виконанні . Замість канта поставила тасьму , яка завалялася у мене з часів молодості , так як канти пропоновані магазинами виявилися грубуватими і блискучими , а виготовити сама полінувалася . Тканина невідомого походження і складу , до тіла приємна . Із змін, як завжди подовжувала на 3 см ліф і спідницю до комфортної довжини , розмір 44 , без припусків . Дякую, що завітали , всім добра і натхнення !

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

У цієї моделі так красиво розташовані вигнуті рельєфні шви - ніби сонячні промені на спідниці. Мені подобається ваш варіант. Лаконічно, з тонкими червоними акцентами. І брошка гарна!

Дякую Олена за добрі слова.

Олено, гарна сукня, ніжна та витончена, з акцентами по рельєфних швах. Яка універсальна викрійка! Такі різні сукні, пошиті за нею: від яскраво-молодіжної до майже класичної.

Дякую, Ірина!

Вдала модель, милуюся нею! А Вам так личить! Красива та майстерна робота.

Світлана, дякую за добрі слова.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет короткий спортивного крою

Завдяки рельєфній тканині вогняного кольору спортивний жакет прямого силуету з поясом по нижньому...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сорочка з короткими рукавами

Синя сорочка з кокеткою, відкладним комірцем, маленькими лацканами дуже личить маленькому...

39.90 грн.

Жакет з рукавами реглан і штани з низьким кроковим швом

У зручних трикотажних костюмчиках малятам так весело проводити час хоч вдома, хоч на прогулянці. ...

44.90 грн.