• автор: Катерина
  • дата: 05.04.2017
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Доброго дня пані)))

приймите до своєї теплої спільноти щє одну фанатку голки і нитки?

Якщо ваша ласка, розпочну зі свіженького (вибачайте не здогадалась як проставити модель з журналу.ю кому цікаво це крій по 112 моделі)

Я тут з історією: "Про те як говорити, що НЛО немає - їх дійсно немає, якщо про них не пам'ятати".

Про те, що розкроїла цей жакет 3-4 роки тому я благополучно забула, він сидів в окопі як справжній партизан, а вийшов до людей тільки пару тижнів тому. Був він акуратно складений в кульочку, і до нього ще подавався утеплений підклад. Вийняла і засумувала - такої дивовижної якості пальтова тканина повинна жити. Фасон непоганий, усі запчастини на місці, поличка і спинка зібрані, плечові відкриті, рукави і підборти на місці, ну шви замордовані праскою, тут можна і реанімувати, чому не дошила?

Наживляємо і ось він момент істини, плече на 3 см більше, рукав взагалі не сів, від талії до плеча заломи, підборти покроїни з жахливим перекосом, та ще і вертикальні шви не розгладити. Зробила, що змогла, результат перед вами. Усередині дуже багато ручної роботи, вспушка скрізь, ось не хотілося ніяких швів, та і моя машинка не виконала б їх тут гідно.

Після перекрою підборт з низом вдалося з'єднати тільки у стик. Пришила сіренькі кнопочки, сіренький кант і радію :) Найважливіше - із заготовленого раніше підкладу випорола утеплювач, ну ось скажіть, хто по добрій волі Мейду викине, і вручну повністю пстягала до виробу.

Ось якось так.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Чтв, 06/04/2017 - 08:18
автор: Олена Рапова

Катерино, фанати голки та нитки радо вітають новачка! 

Та ще й відразу з такою серйозною річчю як жакет. Чудова робота. Теж "бавлюся" крученими петельками-вішаками і кантом по краях бортів усередині:)

Особливий подвиг - ось так витягнути недошив і привести його до повноцінного життя у власному гардеробі. Гарна модель. Номери викрійок додаються лише з журналів від 2013 року. А з більш старіших, нажаль, просто вказуємо в описі, як ви і зробили.

Дякую за показ!

Чтв, 06/04/2017 - 10:07
автор: Катерина

Олено, дякую за теплий прийом :) шию я вже не першийй рік, ала це в мене лише хоббі. Вчилась це робити самостійно, шукала інформацію в Інеті і пробувала, так потроху і захопилась.

Чтв, 06/04/2017 - 16:47
автор: Svitlana

Я одна з фанаток мілітарі, тому не змогла пройти стороною! :) Чудовий жакет, чудове виконання, було дуже цікаво продивитися Ваші фотографії з описом. 

Чтв, 06/04/2017 - 17:24
автор: Катерина

Дуже дякую за теплі слова :) Теж люблю мілітарі, але тільки в більш класичному прояві, цей жакет навіть не знаю до якого напрямку віднести, не сильно розуміюсь на назвах напрямків, нехай буде мілітарі)))

Цей блок не удаляти.

Шорти на розтяжному поясі і з одворотами

Трикотажні шорти з одворотами, на зручному розтяжному поясі із зав'язкою складуть чудову компанію...

33.50грн.

Жакет флісовий спортивного крою

Жакет насиченого оранжевого кольору видно здалеку! Завдяки рельєфним швам він сидить точно по...

33.50грн.