0

Burda 5/2022

Burda 5/2022

У випуску:

Літні сукні та блузки, офісний гардероб у пастельній гамі, ексклюзивна сукня від дизайнера та зручні трикотажні моделі для малят.

Буде жарко!

Невимушено-елегантні моделі, які стануть у пригоді не тільки на відпочинку

Новий колір

Пастельні відтінки та сучасний крій для офісного дрес-коду

Дольче віта

Італійські нотки у вашому гардеробі

Ексклюзив

Приголомшлива сукня від німецького дизайнера Марселя Остертага

Тканина & стиль

Чарівні літні сукні та блузи

Раз-два і готово!

Трикотажні комплекти для малюків

 

Усі технічні малюнки Burda

 

ЗАМОВИТИ ЖУРНАЛ

 

Викрійки у випуску
Колекція: Буде жарко!
Колекція: Новий колір
Колекція: Дольче віта
Колекція: Ексклюзив
Колекція: Тканина & стиль
Колекція: Раз-два і готово!
Колекція: Аксесуари
+ коментувати

9 Коментарів

Дуже подобається номер. Нарахувала щонайменш 5 моделей, над втіленням яких можна поміркувати та помріяти про пошиття. Сукня 106 особливо припала до душі. Є чудова тканина - льон цікавого кольору.Також подобаються моделі суконь 117, 101, 107.

Жилет джинсовий теж приваблює. Все відкладала старі джинси для переробки. Підібрала по кольорам, Шукала моделі та ідеї для втілення,,, Все залишила на дачі, щоб влітку було чим зайнятись у вільний час, А дача....Мабуть її вже немає.., Але з льону теж гарним буде якщо надумаю шити.

 

Дала собі слово- закінчиться війна і я почну вести свою сторінку на сайті, бо було  багато пошито моделей і зроблені гарні світлини у найкрасивіших місцях улюбленого міста, Та все або не вистачало часу, або не було настрою, А зараз місто зазнало великих руйнувань. І деякі місця зосталися, на жаль, тільки на світлинах. 

 

Хотілось би і цей номер мати в надрукованому виді у своєі колекції. Думаю над можливістю його придбання на польському або німецькому сайтах. Електронні викрійки теж варіант, прінтер дома є, Але заправити катрідж, щоб друкувати - зараз велика проблема у Харкові. 

 

Бажаю всім нам Перемоги та Миру, а також натхнення, можливостей і бажання втілювати свої мрії у життя! Все буде Украіна! З любов"ю із Харкова.

Чудові плани і побажання! Нехай все збудеться, і ми знову шитимемо і хвалитимемося пошитим на нашому фотофорумі. Вболіваю за людей у всіх наших містах і селах, за тих, кому зараз найважче.

Добрий день! На офф. сайті фасебука з'явилася прекрасна новина про поновлення друку журнала Burda у червні. Який номер планується до друку? Дуже цікаво)))Це для нас дуже добра новина)).

Добрий день.

Поки що будемо починати відновлювати друк з тими журналами, що встигли підготувати до війни. В червні планується журнал Burda з об'єднаним номером 4-6, в липні - спецвипуск Burda best of з найкращими моделями блузок. У серпні - журнал Knip mode.

Добрий день ! Це означає, що не всі моделі (з німецького видання ) потраплять в цей об'єднаний номер ? Спасибі!

Добрий день.

У журналі Burda Style із номером 4-6/2022, який очікується в продажу 17 червня, будуть моделі квітневого номера.
15 липня вийде друкований спецвипуск "Burda style. Best of trends" з добіркою найкращих блузок.

12 серпня планується вихід у продаж «Knip Mode. Люблю шити».
Поки що це вся інформація.

Спасибі, але не все зрозуміло ... В анонсі бачу обкладинки 4 і 5 номера . Вони вийдуть у повному обсязі ?

Окрім усіх складнощів з організацією робочих процесів через війну, під час боїв під Києвом був зруйнований наш склад із журналами. Ми відновлюємо друк поступово, за мірою можливостей. Поки що в червні вийде журнал Burda Style із нумерацією 4-6/2022 (так вирішили в редакції журналу), в якому будуть квітневі моделі.
На сайті ми опублікували повні анонси і електронні викрійки окремо Burda Style 4/2022 і Burda Style 5/2022. Для того щоб, поки у нас буде можливість надрукувати їх, читачі вже мали доступ до нових викрійок хоча б в електронному вигляді з 50% знижкою. 

Зараз ми активно працюємо над тим, щоб якнайшвидше все владнати і повернутися до звичайної періодичності виходу наших видань. 

Велике дякую !

 

Хіт продажу