Декоративний метелик для штор

Нехай жалюзі комусь можуть здаватись зручнішими, але затишку квартирі можуть додати лише штори. Сьогодні ми покажемо, як зробити декоративного метелика, щоб прикрасити їх.

Робимо декоративного метелика

Для цього вам знадобляться: зображення жука в якості зразка для тулуба метелика, маса для моделювання, спиця для в’язання, ножиці, круглогубці для біжутерії, клей, пасатижі, лак для нігтів кольору металік, лак для нігтів темно-зеленого кольору, маленька прищіпка для білизни, тонкий дріт, 4 пера павича.


Формуємо тулуб метелика

Для цього ми використаємо масу для моделювання. Я відірвала шматочок маси, за розміром це щось середнє між фундуком і волоським горіхом, в залежності від вашого бажання. Перед тим як почати формувати тулуб метелика, масу треба трохи розім’яти.


Викарбовуємо смужки

Далі я сформувала основну форму тулуба і тепер я буду орієнтуватись по зображенню, щоб викарбувати смужки. Це я зроблю спицею для в’язання. Починаю посередині. Тепер потрібно трохи укоротити пера павича. Просто зрізаю. І так усі чотири.


Засовуємо пера в тулуб

Я виклала їх на столі так, якого вигляду хочу, щоб був мій метелик. Так як маса для моделювання ще м’яка, пера дуже легко входять. Хто бажає, можна ще трохи підрівняти пера так, щоб вони більше нагадували форму крил метелика. Нашому метелику не вистачає ще вусиків, їх ми зробимо з дроту. Відщипуємо від дроту 2 відрізки довжиною приблизно по 5 см. Один кінець кожного відрізка закручуємо за допомогою круглогубців для біжутерії. І засовуємо вусики в тулуб.


Фарбуємо тулуб метелика лаком

Спочатку покриваємо його лаком кольору металік. Коли лак кольору металік висохне, наносимо акценти темно-зеленим лаком, краще за все прямо у викарбувані смужки. Коли все висохне, приклеюємо з нижнього боку маленьку прищіпку для білизни. І готово.


0
Поділитись:

Хіт продажу

Комбінезон-бюстьє короткий

Топ і бермуди? Зовсім ні! Це знову комбінезон - наймодніша модель цього літа. Куліски з...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Сукня силуету ампір з буфами

Ця сукня створює особливий настрій, і тут немає нічого дивного: спереду її прикрашають буфи і...

39.90 грн.

Сукня силуету «русалка»

Силует «русалка», що підкреслює всі вигини тіла, V-подібний виріз на спині і розкішний шлейф,...

39.90 грн.