Чокер - намисто, яке щільно прилягає до шиї, - був дуже популярний в дев'яностих, хоча вперше цей вид прикраси з'явився в ІІ столітті до нашої ери. Чокери були популярні і в часи Середньовіччя (тоді їх робили з шипами, а також зі срібла, щоб захиститися від злочинців і вампірів), в епоху Відродження (дами віддавали перевагу глибоким декольте і високим зачіски, а чокер допомагав створити більш гармонійне поєднання форм), і , звичайно в епоху класицизму (в ХIХ столітті принцеса Вельська, щоб приховати шрам на шиї, почала носити чокери, зробивши їх популярними).

 

У ХХ і ХХI століттях змішання стилів привнесло неймовірне розмаїття у види чокерів, тому сьогодні ви можете не тільки знайти який тільки забажає ваша душа, а й створити чокер вашої мрії самостійно!

Вам знадобиться:

- оксамитова стрічка (30 см)
- підвіска
- кільця для біжутерії
- замочок на ланцюжку для біжутерії
- плоскогубці


КРОК 1

Виміряйте обхват шиї. Відріжте стрічку потрібної довжини і розріжте її на дві рівні частини. За допомогою шпильок закріпіть стрічки на кільці і пришийте їх.


КРОК 2

За допомогою плоскогубців прикріпіть підвіску до окремого кілечка, а потім закріпіть його на головному кільці чокера.


КРОК 3

Вкладіть кінці стрічки в утримувачі застібки і затисніть плоскогубцями.


Ваша прикраса готова!

Зовнішній вигляд такого чокера обмежений виключно вашою фантазією - оскільки варіативність нескінченна і залежить від використовуваної фурнітури.


Так просто!

Найпростіший у виготовленні варіант намиста чокер - просто зав'язана навколо шиї стрічка. Якщо докласти трохи зусиль, можна на більш широку стрічку нашити вузьку, із зав'язаним на ній бантиком. За довгі кінці цієї вузької стрічки, що виступають за краї широкої стрічки-основи, можна зав'язувати саморобний чокер ззаду на шиї. Просто і так мило!


Подобається  0
Поділитись:

Цей блок не удаляти.

 
 

Напівкомбінезон на бретелях

А для спритних дівчат необхідний вільний напівкомбінезон на бретелях. Замість традиційної...

27.95грн.

Сукня із запахом і асиметричним низом

Трикотажна сукня із запахом, глибоким вирізом і асиметричним низом личитиме кожній жінці. Завдяки...

27.95грн.